More

  iPhone’da Bağımsız 5G: Nasıl Kontrol Edilir

  iOS 16.4’teki yeni özellikler ve değişiklikler arasında iPhone’un ABD’de T-Mobile’dan ve Brezilya’da Vivo ve Claro’dan Bağımsız 5G kapsama alanını kullanma yeteneği yer alıyor. Yeni seçenek, taşıyıcı birleştirme gücünü kullanarak 3,3 Gbps’ye kadar yüksek hızlar sağlayabilir. iPhone’unuzda 5G Bağımsız özelliğinin açık olduğundan nasıl emin olacağınız ve hücresel bağlantı istatistiklerinizi nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  T-Mobile, Ultra Kapasiteli 5G SA ağını geçen yıl Kasım ayında resmen başlattı ve 3Gbps’ye varan hızları duyurdu. Bununla birlikte, başlangıçta yalnızca Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonları ağın en son gelişmelerinden yararlanabildi ve T-Mobile, “yakın gelecekte ek cihazlara genişleyeceğini” söyledi.

  Şimdi iOS 16.4 ile, inanılmaz yüksek hızları etkinleştirmek için iPhone’un ayarlarında bir açma / kapama düğmesi gördük. 5G SA, ABD’deki T-Mobile müşterileri için varsayılan olarak etkinleştirilmelidir – Uncarrier, şu anda ABD’de 5G SA’ya sahip tek sağlayıcıdır. Claro ve Vivo, Brezilya’da iPhone ile 5G SA işlevselliğini de gösteriyor. Bu arada, 5G’nin bu tadı daha önce başka ülkelerde iPhone’da mevcuttu.

  Bir tazeleme olarak T-Mobile, ultra yüksek bant genişliğine sahip 5G SA+ ağ birleştirmesinin, orta bant 5G spektrumunun birden çok kanalını birleştirerek 3Gbps hızlarına ulaşmasını sağladığını söylüyor. Ayrıca, T-Mobile’ın şu anda tam olarak hangi 5G SA şehirlerine ulaşabileceği belli değil, bu yüzden görmek için onları test etmeniz yeterli.

  iPhone’da Bağımsız 5G’nin (SA) açık olduğundan nasıl emin olunur?

  Yalnızca 5G SA’ya sahip bir operatöre bağlı iPhone’lar, Ayarlar’da bulunan seçeneği görecektir.

  1. iOS 16.4 çalıştırırken bir dosya açın Ayarlar uygulaması
  2. O seçer hücresel
  3. şimdi tıklayın Hücresel veri seçenekleri Daha sonra Ses ve veri
  4. Alt kısımda şunlardan emin olun: Bağımsız 5G anahtarı açık

  5G SA bağlantı istatistiklerine göz atın

  • 5G Bağımsız özelliğinin açık olduğundan emin olduktan sonra, aldığınız performansı görmek için bir hız testi yapabilirsiniz.
  • arayabilirsin 3001# 12345# Ve saha testi moduna girmek için aramaya basın – bu, 5G bağlantınız ve bağımsız bir hizmet alıp almadığınız hakkında belirli ayrıntılar sağlayacaktır.
  • Araştırma SA yanında bağlantı türü
  • T-Mobile’ın testlerinde 3.3Gbps’ye ulaşılırken, gerçek dünyadaki performansın değişeceğini unutmayın.
  5G Bağımsız iPhone 1'de kullanıma sunuldu

  iOS 16.4 yüklü iPhone’unuzda T-Mobile ile 5G SA’yı görüyor musunuz? Hangi hızları alıyorsunuz? Deneyiminizi yorumlarda paylaşın!

  iOS 16.4 hakkında daha fazlasını okuyun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index