More

  iPhone ve Mac için Big Starry Sur duvar kağıtlarını indirin

  Çarpıcı M2 MacBook Pro grafik duvar kağıtlarının piyasaya sürülmesinden sonra, Basic Apple Guy en son kreasyonunu çıkardı. Apple’ın Big Sur tasarımını Van Gogh’un Yıldızlı Gece stiliyle güzel bir şekilde harmanlayan bu Big Starry Sur duvar kağıtlarını iPhone, iPad ve Mac için indirebilirsiniz.

  Temel Apple Guy, bugün blogunda bu arka plan için AI ile çalışmanın yaratıcı süreci hakkında daha fazla bilgi paylaştı:

  macOS 11 Big Sur duvar kağıdından ilham alan ve Vincent Van Gogh’un 1889 tarihli ünlü Starry Night tablosunun stilini yeniden canlandıran Big Starry Sur ile tanışın.

  Bu görüntüyü bir süre önce Midjourney’in AI görüntü oluşturucusunu kullanarak oluşturdum. “Big Sur” ve “Starry Night” ifadesinin varyasyonlarını kullanarak birkaç kez birden fazla istem çalıştırdım, ardından onu istediğim bir görüntüye indirgedim ve üretimi iyileştirmek için yeniden formüle ettim. Oradan, nihai ürünü üretmek için makine öğrenimi yükseltme, keskinleştirme ve diğer değişikliklerle başladım.

  iPhone, iPad ve Mac için Big Starry Sur duvar kağıtlarını indirin

  Twitter’da birisi “eski OS X galaksi duvar kağıtları” ile benzer bir şey yapıp yapamayacaklarını sordu ve Basic Apple Guy, “Elbette. Daha yakında. 🤫” Sonra ne olacağını göreceğiz diye yanıt verdi.

  Temel Apple Guy hakkında daha fazla bilgi için, şu diğer harika duvar kağıtlarına göz atmayı unutmayın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index