More

  iPhone ve iPad’inizi bir MacBook Pro şarj cihazıyla hızlı bir şekilde şarj etmek mi istiyorsunuz?

  iPhone’unuzu (veya iPad’inizi) hızlı şarj etme önerileri genellikle Apple’ın 20 W güç adaptörünü veya benzerini almayı içerir. Peki MacBook Pro veya MacBook Air’inizden daha yüksek güçlü bir USB-C şarj cihazı kullanmaya ne dersiniz? Apple’ın MacBook şarj cihazlarını veya üçüncü taraf seçeneklerini kullanarak hızlı bir şekilde şarj edebileceğiniz iPhone’ları ve iPad’leri takip edin.


  Hızlı şarj, 30 dakikada pilin %50’sine kadar tasarruf sağlar. Ancak Apple’dan yeni bir USB-C – Lightning kablosu ve 20W şarj ünitesi almanın maliyeti 40 dolardır. Üçüncü taraf seçeneklerinin maliyeti daha düşüktür, ancak zaten sahip olduğunuz bir şeyi kullanmaya ne dersiniz?

  İyi haber şu ki, son iPhone’lar ve iPad’ler, 140 W modeli dahil tüm USB-C MacBook şarj cihazlarıyla çalışıyor.

  Kulağa garip gelse de Apple’ın daha yüksek güçlü USB-C şarj cihazlarını kullanmak daha güvenli çünkü aldığı gücü şarj cihazı değil, iPhone veya iPad belirliyor. Apple, tüm USB-C güç adaptörleri serisiyle kendi testlerini yapar.

  Hızlı şarj iPhone MacBook şarj cihazı

  Not: Pilinizin mevcut kapasitesine bağlı olarak, cihazınız farklı seviyelerde güç çekecektir. Örneğin, %10’da şarj edilmiş bir pil, %80’de şarj edilmiş bir pilden daha fazla güç çekecektir.

  iPhone/iPad’inizi MacBook şarj cihazlarıyla hızlı şarj etmek mi istiyorsunuz?

  Apple, aşağıdaki iOS cihazlarının 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W, 96W ve 140W hızlı şarj adaptörleriyle uyumlu olduğunu söylüyor:

  • iPhone 8/8 Plus ve sonrası
  • iPad Pro 12,9 inç (1. nesil ve sonrası)
  • iPad Pro 11 inç (1. nesil ve sonrası)
  • iPadPro 10.5 inç
  • iPad Air 3. nesil ve sonrası
  • iPad mini 5. nesil ve sonrası

  Apple, bir USB-C – Lightning kablosu kullanabileceğinizi veya “USB Güç Dağıtımını (USB-PD) destekleyen benzer bir üçüncü taraf USB-C güç adaptörünün” de Anker Powerline serisi gibi çalışacağını belirtiyor.

  Daha esnek bir USB-C şarj cihazı veya ekstra bir şarj cihazı arıyorsanız, Anker 40W 2 Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı ve 65W 3 Bağlantı Noktalı USB-C Şarj Cihazı, iPhone ve iPad’inizi aynı anda hızlı bir şekilde şarj etmek için harika seçeneklerdir.

  27 W’a kadar güç çekebilen iPhone 13 ve 14 Pro Max ile 30 W+ güç adaptörlerini kullanmak size en hızlı şarj sürelerini verecektir.

  Daha fazla 9to5Mac öğreticisi okuyun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index