More

  iPhone, ortalama satış fiyatını 1.000 dolardan kapatarak yeni bir rekor kırdı.

  2023’ün en popüler iPhone’larını açıkladıktan sonra devam eden CIRP bugün, Apple’ın tipik olarak zorlu bir çeyrekte yeni bir ortalama iPhone satış fiyatı rekoru kırdığını gösteren en son raporunu yayınladı. İşte yeni zirve…

  CIRP, bu sabah Substack hakkında “Apple, Ortalama iPhone Satış Fiyatında – Beklenmedik Çeyrekte Yeni Yüksekler Belirledi” başlıklı yeni bir rapor yayınladı.

  Erken benimseyenler piyasaya çıktıktan sonra premium modelleri satın almaya hevesli olduğundan, Eylül çeyrekleri ve tatiller genellikle Apple’ın iPhone ortalama satış fiyatı için en güçlü olanlardır.

  Ancak Apple, iPhone’un ortalama satış fiyatında yalnızca 2023’ün Mart çeyreğinde değil, geçtiğimiz yıl boyunca istikrarlı bir şekilde etkileyici bir artış elde etmeyi başardı. 882 dolardan 988 dolara çıktı.

  CIRP verilerinin iPhone için söylediklerine bir göz atın:

  CIRP, ortalama satış fiyatı artışında elbette önemli bir faktör olan 2023’ün en popüler modelleri olan iPhone 14 Pro ve Pro’nun yanı sıra, yükseltilmiş depolama alanı ve müşterilerin geçen yıla kıyasla 14 veya 14 Plus’ı tercih ettiğini belirtiyor. 13 mini Başka bir arka rüzgar gibi.

  Sonuç olarak, CIRP diyor ki:

  İkinci el iPhone’lar için küresel pazarın gücünün cömert değişim değerlerini desteklediğine inanıyoruz. Bu, aynı anda yeni iPhone’un maliyetini düşürür ve değerinden daha fazlasını koruyacağından emin olarak daha kaliteli bir modelin satın alınmasını incelikli bir şekilde teşvik eder.

  Son CIRP raporları:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun