More

  iPhone Mesaj Çıkartmaları: Nasıl Yapılır ve Kullanılır?

  Mesajlar uygulaması, iOS 17 ile bir dizi değerli yükseltme alıyor. En büyük değişikliklerden biri, emoji’ler, özel çıkartmalar ve canlı çıkartmalar dahil olmak üzere çıkartmalar oluşturma ve mesajın herhangi bir yerine yerleştirme yeteneğidir. iOS 17 ile iPhone Mesaj Çıkartmalarını nasıl yapacağınızı ve kullanacağınızı öğrenmek için takip edin.

  iMessage ile altı Tapback yanıtının ötesinde büyük bir genişlemeye ulaşan Apple, iOS 17 ile yepyeni bir iPhone Mesajları çıkartma deneyimine sahip.

  Kolayca statik veya GIF çıkartmaları oluşturma yeteneği ile çok fazla eğlence ve özelleştirme var. Artık herhangi bir emojiyi, Animoji’yi, Memoji’yi ve hatta üçüncü taraf uygulama etiketlerini kullanabilir ve bunları mesajın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz.

  iPhone Mesaj Çıkartmaları: iOS 17 ile nasıl yapılır ve kullanılır

  iOS 17 şu anda beta sürümündedir. Mesaj etiketleri ve daha fazlası gibi özellikleri test etmek istiyorsanız, yazılımı nasıl yükleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. iOS 17 yüklü iPhone’unuzda bir dosya açın Mesajlar uygulaması
  2. Tıklamak + simge metin alanının solunda
  3. şimdi seç ekler
  4. Çıkartma simgesine (son saat simgesinin yanında) dokunun ve seçin Yeni Etiket düğmesi oluşturmak için veya tuşuna basın Emoji veya Memoji Mevcut çıkartmaları kullanmak için (çıkartmaları nasıl yapacağınız ve özelleştireceğiniz hakkında aşağıda daha fazlasını okuyun)
  5. Bir çıkartmayı mesaja sürükleyin Ve onu istediğin yere koymasına izin ver
  6. Çıkartma çekmecesinden bir çıkartmaya dokunursanız, onu mesajda emoji veya metin mesajı olarak gönderebilirsiniz.
  7. Alternatif olarak, çıkartma yapabilirsiniz. doğrudan Fotoğraflar uygulamasında Bir görüntüdeki bir özneye uzun basarak, ardından bırakarak, ardından üzerine dokunarak etiket ekle

  iOS 17’de yeni iPhone Mesajları çıkartmalarını ve daha fazlasını şu şekilde hazırlayıp kullanabilirsiniz:

  iOS 17 1 ile iPhone Mesaj Etiketleri Oluşturun ve Kullanın

  Henüz çıkartma yapmadıysanız, ikinci simgeye dokunarak bir miktar çıkartma yapabilir veya bir emoji ya da Memoji simgesine dokunarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz (+ düğmesini veya Yeni Çıkartma düğmesini arayın).

  iPhone iOS 17 mesaj çıkartmaları nasıl kullanılır 2

  Artık etiketinizi bir mesajın yanına sürükleyip bırakabilir veya efekt eklemek veya çıkartmalarınızı yeniden düzenlemek için çıkartmaya dokunup basılı tutabilirsiniz.

  iPhone iOS 17 mesaj çıkartmaları nasıl yapılır ve kullanılır 3

  Memoji çıkartmaları pek çok eğlenceli seçenek sunar.

  Ve yeni bir çıkartma oluşturduğunuzda, temel olarak GIF çıkartmaları olan Canlı Çıkartmaları hızlı bir şekilde oluşturmak için üst kısımdaki “Canlı” sekmesini bulun 😁. Canlı Çıkartmalar ile bile bir efekt ekleyebilirsiniz.

  Fotoğraf uygulamasında mesaj çıkartmaları yapın

  Mesajlar uygulamasında çıkartma oluşturmanın yanı sıra, bunu istediğiniz zaman Fotoğraflar uygulamasında da yapabilirsiniz. Fotoğraftaki bir konuya uzun dokunun, ardından bırakın ve Etiket Ekle seçeneğini bulun.

  SMS metinleri içeren çıkartmalar?

  SMS metinlerine çıkartma koymak için çalışır, ancak Apple belirtmemiş olsa da, alıcı tarafta kullanıcılara görünmediklerini, ancak iOS 17’nin gönderen tarafında görülebileceğini varsayıyorum.

  iPhone Mesajları çıkartması

  Sonuç olarak, yeni mesaj çıkartmaları deneyimi, iletişim ve ifadede daha fazla özgürlük sağlayan harika bir gelişmedir. Ve mesajlar için eski Tapback’ler yanıt vermenin hızlı bir yolu olmaya devam ediyor.

  Akılda tutulması gereken bir şey, diğer tüm iMessage uygulamalarıyla birlikte, çıkartmalar yeni + sembolünün arkasındadır, bu nedenle onlara ulaşmak için iOS 16 ve klavyenin hemen üzerinde iMessage uygulamalarının bulunduğu eski kullanıcı arayüzü yerine fazladan bir dokunuş gerekir.

  Yeni iPhone mesaj etiketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Daha fazla iOS 17 öğreticisi:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba