More

  iPhone, iPad ve Mac için WWDC 2023 duvar kağıdını edinin

  WWDC 2023 çok yakın ve Basic Apple Guy, bu yılki konferans için Apple’ın keskin yeni logo tasarımını kullanarak bir zemin sağladı. Daha fazla ayrıntı ve iPhone, iPad ve Mac için duvar kağıdının nasıl alınacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

  Yakın zamanda Basic Apple Guy’dan bu güzel macOS Rancho Cucamonga duvar kağıdını aldık. Ardından, cihazlarınız için şirketin WWDC23 logo tasarımını ön plana ve merkeze koyan yeni, temiz bir duvar kağıdı gelir.

  Temel Apple Guy’ın WWDC23 geçmişiyle birlikte paylaştığı şey:

  Yıllık WWDC haftası öncesinde Apple’ın canlı yayın sayfasında yeni bir Apple logosu belirdi. Tabii ki, bu hemen (her zaman olduğu gibi) bu sıvı yağlı boyanın yaklaşan etkinliğin etrafında sakladığı Paskalya yumurtaları hakkında çılgın spekülasyonları ateşledi. Ve her piksel internet tarafından adli olarak incelenip analiz edilirken, olay beklentisiyle cihazlarınız için hızlı bir duvar kağıdı seçkisi burada.

  iPhone, iPad ve Mac için WWDC23 duvar kağıdını indirin

  Daha fazla harika Temel Apple Guy duvar kağıdı için şu kreasyonlara göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index