More

  iPhone için Skylight, muhteşem gün batımlarını tahmin etmek için burada

  Hiç günün sonunda ne tür ışık koşulları bekleyeceğinizi bilmek istediniz mi? Halide ve Spectre geliştiricilerinden yeni bir uygulama tam da bunu sunmak için burada. iPhone için Skylight, düşünceli ve güzel bir kullanıcı arayüzü ile altın saat, gün batımı ve alacakaranlık tahminleri sağlar.

  İster altın saat koşullarında bir fotoğraf çekimi planlamaya çalışırken yaratıcı olun, ister başka nedenlerle gün batımı ve akşam ışığıyla ilgileniyorsanız, Skylight değerli yeni bir araç gibi görünüyor.

  Halide Lux Optik’in geliştiricileri, uygulamayı bu sabah yayınladı ve tüm detayları bir duyuru gönderisiyle paylaştı.

  Skylight, “altın saat, gün batımları ve alacakaranlık sonrası için günlük tahminler” sağlamak için bazı özel akıllı özelliklerle birlikte konumunuz için “düzinelerce atmosferik faktörü” hesaba katar – size muhteşem bir gün batımı mı, ortalama bir parıltı mı yoksa neredeyse hiç bir şey mi bekleyeceğinizi gösterir. “

  Skylight’ın kullanıcı arabirimi, zengin bir kullanıcı deneyimi için dinamik renkler ve uyarlanabilir simgeler içerir. Ayrıca, akşam ışık tahminini takip etmeyi kolaylaştırmak için hem iOS ana ekranı hem de kilit ekranı için widget’larla birlikte gelir.

  Skylight iPhone uygulama aracı

  Ana ekran widget’ı üç farklı akşam ışığı tahminini, konumunuzu ve verilerin en son ne zaman güncellendiğini gösterir.

  Tüm bu ayrıntıların kısaltılmış bir sürümünü içeren Kilit Ekranı küçük aracına bir göz atalım (en son ne zaman güncellendiği hariç):

  Hatırlamak için, Lux altın saat ile gün batımı ve gün batımı sonrası kızıllık arasındaki farkları şu şekilde açıklıyor:

  Altın saat, gün batımından hemen önceki, ışığın en güzel olduğu zaman dilimidir. Güneşin ufka dokunmaya başladığı gün batımı, renklerin en yoğun olduğu çarpıcı bir günlük andır. Son olarak, alacakaranlıktan sonra gün batımı, güneş ışığının hala gökyüzünü ve bulutları güzel, canlı renklerle renklendirebildiği dönemdir.

  Skylight’ı indirin

  Skylight şu anda iPhone için mevcut ve sınırlı bir süre için özel lansman fiyatı olarak aylık 1,99 ABD doları veya yıllık 9,99 ABD doları olarak fiyatlandırılıyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba