More

  iPhone için Kablosuz CarPlay Adaptörü gerçekten çalışıyor

  CarPlay Kablosuz Adaptörleri Gerçekten Çalışıyor mu? Birkaç yıl önce iki araba aldım. Honda Civic kablolu Apple CarPlay ile geldi. Honda HR-V, Kablosuz CarPlay özellikli bir Alpine ünitesiyle yükselttiğim temel bir bilgi-eğlence sistemine sahipti. Civic’te Wireless CarPlay’i gerçekten istiyordum ama onu bilgi-eğlence sistemiyle değiştirmek çok kötüydü. Artık standart CarPlay’i Kablosuz CarPlay’e dönüştürmek için bir çözüm var…

  Adaptör uyumluluğu

  CarPlay’i Kablosuz CarPlay’e yaklaşık 100 $ karşılığında dönüştürdüğünü iddia eden birkaç adaptör var. Bununla birlikte, belirli araba markaları ve modelleriyle uyumluluk işin zor kısmıdır. İlk Kablosuz CarPlay Adaptörü siparişim, uyumluluk endişeleri nedeniyle geçen yıl satıcı tarafından iptal edildi. Bir arkadaşım 2016 Chevy Volt’unda denediği bir adaptörle ilgili olumlu bir deneyim yaşadı, bu yüzden kısa süre önce kendim denemek için başka bir çekim yaptım.

  2017 Honda Civic’im için bir CarLink adaptörü kullandım Beklentilerim gerçekten düşüktü. İşe yaramasını beklemiyordum ama bu deneyimin maliyetine değdi. Ürün neredeyse mükemmel çıktı!

  CarPlay kablosuz

  Kurulumu kolay

  Adaptörü kurmak, onu Wireless CarPlay ile eşleştirmekten daha zor değil. Adaptörü, kablolu CarPlay çalıştıran aracınızın USB bağlantı noktasına takın, ardından Ayarlar uygulamasından Bluetooth aracılığıyla iPhone’unuzu adaptörle eşleştirin.

  Bağdaştırıcıyı, eşleştirilmiş olup olmadığını kontrol etmek için geldiğinde denedim. Birkaç gün sonra tam bir şaşkınlık ve mutluluk anı yaşadım. Adaptörü düşünmeden cebimde iPhone’umla şehir içinde kısa bir yolculuk yaptım ve CarPlay otomatik olarak ekranımda belirdi.

  Biraz gecikme bekleyin

  harika! Yaklaşık olarak. Standart ve kablosuz CarPlay ile sürüş deneyimimden, şerit atlamak için direksiyon simidi kontrollerini kullanırken gecikme olacağını biliyorum.

  Önemli olan, direksiyon simidi ses seviyesi, parça atlama ve ses girişi kontrollerinin gerçekten çalışıyor olmasıdır.

  Adaptör kullanarak Kablolu CarPlay ve Kablosuz CarPlay karşılaştırması

  Tepki süresi dışında adaptörü kullanırken karşılaştığım bir sorun daha var.

  CarPlay kablolu

  Lightning kablosunu takarsanız standart CarPlay devreye girer

  Arabamın standart CarPlay’i, dokunmatik giriş olmadan içerik seçmek için fiziksel kontrollere sahip arabalar gibi ekrandaki içeriğin etrafında kutular göstermiyor. Adaptör kullanan Wireless CarPlay, bu kutuları düğmelerin etrafında göstermiyor ama umursamıyorum.

  CarPlay kablosuz adaptör

  Artı tarafı, adaptörün üretici yazılımı güncellemelerini almasıdır! Halihazırda mevcut bir tane olabilir, ancak kurulum sırasında onu çalıştıracak sabrım yoktu. Herhangi bir sorun çözülürse parçayı güncelleyeceğim.

  Kablosuz CarPlay kullanımda

  Bu arada CarLink adaptöründen çok memnunum. Halihazırda CarPlay’iniz varsa ancak kablosuz olmasını istiyorsanız, bu adaptörü veya benzer bir adaptörü denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

  Fiyat, satış sonrası bir kablosuz CarPlay ana ünitesi satın alıp kurulum için ödeme yapmaktan çok daha uygun olabilir. Adaptör şu anda bir Amazon kupon koduyla 55 ABD Doları karşılığında gönderilmektedir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba