More

  iPhone için Doppler HiFi müzik çalar, kitaplık özelleştirme, albüm koleksiyonları ve yeni bir sekme çubuğu alır

  iPhone ve Mac için Doppler, yüksek çözünürlük desteğiyle kitaplıklarını satın almayı ve sahiplenmeyi tercih edenler için tasarlanmış popüler bir müzik çalardır. Şimdi iOS için Doppler 3, kitaplık özelleştirme, albüm grupları, kuyruk gruplama, yeni simgelerle basitleştirilmiş bir sekme çubuğu ve daha fazlası gibi bir dizi iyileştirmeyle geldi.

  iPhone için büyük bir Doppler güncellemesi bugün App Store’da yayınlandı ve geliştirici Brushed Type, bir blog gönderisinde yeniliklere ilişkin ayrıntılı bir bakış paylaştı.

  İşte ana değişiklikler:

  • albüm koleksiyonları
  • Kitaplık ekranını özelleştirin
  • Albüme göre rasgele sıralama ile sıra gruplaması
  • Yeni simgelerle yeniden tasarlanan sekme çubuğu
  • Çok diskli albümlerde ve Kitaplık ekranı aracılığıyla arama/filtrelemede iyileştirmeler

  Kolay yeni Kitaplık ekranı özelleştirmesi, kullanıcıların Kitaplık ekranının üst kısmına (yukarıda gösterilmiştir) sabitlenmiş koleksiyonu eklemesine, kaldırmasına ve sırasını değiştirmesine olanak tanır. Mevcut hazır ayarlardan bazılarını seçebilir veya tamamen özelleştirilmiş moda geçebilirsiniz.

  Albüm Koleksiyonları, başlamanıza yardımcı olacak önceden ayarlanmış dört koleksiyonla müziğinizi herhangi bir standarda göre düzenleyebilmeniz için içeriği özel listeler halinde gruplandırmanıza olanak tanır.

  Bu arada, yeni Kuyruk Gruplama özelliği, müziğin kuyruğa single yerine albüm olarak eklenmesine izin veren yeni bir oynatma modu sunar.

  Yeni Doppler’i App Store’dan ücretsiz olarak indirin. Brushed Type tarafından belirtildiği gibi, iPhone için Doppler 3, 2020’den bu yana ilk ücretli güncellemedir ve tek seferlik satın alma olarak 8,99 ABD dolarıdır. 1 Aralık 2022 tarihinde veya sonrasında Doppler satın alanlar, sürüm 3’ü ücretsiz olarak alacak.

  Tam Doppler 3 Sürüm Notları:


  albüm koleksiyonları

  Albüm Grupları ile albümleri birlikte özel listelerde gruplandırın. Bu yıl en sevdiğiniz albümlerden bir koleksiyon oluşturun, kitaplığınızda birine bahsetmek istediğiniz albümlerin bir listesini tutun veya albümleri ruh haline veya mevsime göre birlikte düzenleyin. Koleksiyonlar özelleştirilebilir ve esnektir, bu yüzden onları istediğiniz gibi kullanın.

  Uygulamayı açtığınızda veya CarPlay’i kullanırken kolay erişim için bir koleksiyonu kitaplığınızın üst kısmına da sabitleyebilirsiniz.

  Kitaplık ekranını özelleştirin

  Doppler 3, ev kitaplığı ekranınızı özelleştirmek için yeni yollar ekler. Kitaplık listeniz için sanatçılar, albümler ve şarkılar arasından seçim yapın. Ekranın üst kısmındaki sabitlenmiş grubu, oluşturduğunuz özel albüm hazır ayarlarından veya gruplarından biriyle değiştirin. Kitaplığınızın farklı bölümlerini görüntülemek için seçenekleri düzenleyin ve yeniden düzenleyin.

  Yeni kuyruk derleme seçeneği

  Çalma sırası, Doppler 3’te iki farklı mod alır. Şarkıların kuyruğa ayrı ayrı eklendiği klasik “Gruplama Yok” modunu veya şarkıları albüme veya çalma listesine göre gruplandıran yeni “Albüme/Çalma Listesine Göre Grupla” modunu kullanabilirsiniz. .

  Albüme/Çalma Listesine Göre Grupla moduyla, kitaplığınızı albüme göre karıştırabilir ve sıranızı şarkı şarkı yerine tek seferde tüm albümlere göre yeniden sıralayabilirsiniz. Yeni toplu mod, bitmeye başlayan albümleri dinleyen kişiler için mükemmeldir.

  Tasarım iyileştirmeleri

  Doppler 3’ün tamamında, yeni simgeler içeren aerodinamik bir sekme çubuğu, çok diskli albümler için tasarım iyileştirmeleri ve ana kitaplık ekranlarında arama/filtreleme girişleri dahil olmak üzere pek çok tasarım iyileştirmesi vardır.

  Tüm kitaplığınızı hızlı bir şekilde başlatmak için Kitaplık ekranında yeni bir düğme, sıralama seçeneklerine kolay erişim ve daha fazlası gibi uygulama genelinde daha küçük ayrıntılarda iyileştirmeler ve iyileştirmeler fark edeceksiniz.

  Destek gruplandırma albümleri

  Albüm bilgilerini düzenlerken artık albümü bir derleme olarak işaretleyebilirsiniz. Grup olarak işaretlenen albümler Koleksiyonlar grubunda görünür ve sanatçı adları her zaman sanatçı listesinde gösterilir.

  **Kurulmuş**

  – Bazı MP3 dosyalarını çalarken oluşan bir sorun düzeltildi

  – Kitaplığınızı güncellerken bazı sorunlar düzeltildi

  Bu son güncellemeleri beğendiyseniz, lütfen App Store’da bir inceleme bırakın. Doppler incelemeleri daha fazla kişiye ulaşmaya yardımcı olur ve bu çok şey ifade eder. teşekkür ederim!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun