More

  iPhone 15 ön cam sızıntısı, Pro modellerde sürükleyici bir ekran, Pro olmayan modellerde Dynamic Island gösteriyor

  Apple, üretim sistemini Eylül ayında çıkacak iPhone 15 serisi için hazırlarken, hala donanım sızıntılarını ortaya çıkarmanın ortasındayız. En sonuncusu, bu yılın sonlarında çıkacak olan iPhone’da kullanılacağı iddia edilen bir ön cam aksamı. Güvenilir donanım sızıntısı karides Kaynağına göre orijinal olduğunu iddia ettikleri bir videoyu paylaşmak.

  Videoda, iPhone 15 serisinin bir parçası için beklentilerimizi karşılayan üç cam panel görüyoruz.

  Sol panel iPhone 15 Pro için görünüyor. iPhone 14 Pro’dan çok daha ince çerçevelerle standart ekran boyutunu ve dinamik adayı gösterir.

  Orta panel açıkça üçünün en büyüğüdür. Bu, iPhone 15 Pro Max’in ön camına bakıyor olabileceğimiz anlamına geliyor. Üstte aynı dinamik adaya sahip ve daha geniş ekran alanı, daha ince çerçevelere daha fazla vurgu yapıyor.

  İnce bir kavisle birleşen ultra ince çerçeveler, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ekranının bugüne kadarki tüm iPhone ekranlarından daha sürükleyici bir his vermesini sağlayabilir.

  Son olarak, üçüncü panel nispeten kalın kenarlığı ile ayırt edilir. Bu, iPhone 14 serisinde zaten gördüğümüz çerçeveli ekran. Pro olmayan modellerde Dynamic Island’ın eklenmesi, iPhone 15 için yükseltmedir.

  ShrimpApplePro, videonun kaynağının TikTok’un Çin’deki muadili Douyin olduğunu ekliyor. Videoyu tam bağlamıyla buradan izleyebilirsiniz.

  9to5Mac Yakın zamanda, bu sonbaharda piyasaya çıkmasından önce iPhone 15 serisini detaylandıran bir dizi özel hikaye yayınladı:

  iPhone 15 serisindeki yeni ön cam hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha yüksek ekran-kenar oranı, Pro modellerini daha kaliteli hale getirecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun