More

  iPadOS 16.1’in Ekim sonunda yeni donanımla piyasaya sürülmesi planlanıyor

  Ağustos ayında Apple, iPadOS 16’nın Ekim ayına kadar erteleneceğini açıklarken, iOS 16 geçen ay halka sunuldu. Aynı zamanda, yakında yeni iPad ve Mac’lerin geleceğine dair söylentiler duyuyoruz. Bloomberg Gazeteci Mark Gurman şimdi iPadOS 16.1’in yeni ürün duyuruları için bu ayın sonunda piyasaya sürüleceğini bildirdi.

  iPadOS 16.1 ve yeni ürünler çok yakında

  Gorman’ın kaynaklarına göre, iPadOS 16.1 (iPadOS 16’nın ilk sürümü olacak) “24 Ekim haftasında piyasaya sürülme yolunda.” Gazeteci, Apple’ın iPad işletim sisteminin yeni sürümünde, beta aşamasında meydana gelen istikrarsızlıktan kaynaklanan önemli hataları veya sorunları düzelttiğinden emin olmak istediğini söylüyor.

  Ancak bunun da ötesinde Gürman, güncellemenin yakında yeni ürünlere de işaret edebileceğini de belirtiyor. Apple, 2022’nin dördüncü çeyreği için kazanç açıklama tarihini 27 Ekim olarak planladı. Geçmişte şirket, Ekim kazanç çağrısı haftasında yeni ürünler piyasaya sürdü.

  Örneğin, 2021 MacBook Pro 18 Ekim’de duyurulmuştu ve bir hafta sonra 26 Ekim’de mağazalarda yerini almıştı. 2021 dördüncü çeyrek kazanç raporları iki gün sonra 28 Ekim’de yayınlandı. 13 Ekim’de duyurulan ve 23 Ekim’de mağazalarda yerini alan iPhone 12’de 2020’de benzer bir olay yaşanmıştı. O yıl, Apple kazanç çağrısını 29 Ekim olarak belirledi.

  Birkaç hafta önce gazeteci, yeni Apple ürünlerinin şirketin web sitesinde yapılacak bir basın açıklamasıyla duyurulabileceğini bildirdi. Apple’ın kendi etkinliklerini düzenlemesiyle bilinmesine rağmen, bazı yeni ürünler (genellikle küçük güncellemeler) Apple Newsroom ve Apple.com’da sessizce duyurulur.

  Bu ay Apple’dan ne bekliyorsunuz?

  Söylentilere göre Apple’ın bu ay en az iki yeni iPad modeli tanıtması bekleniyor. bu senenin başlarında, 9to5Mac iPad’in onuncu nesli hakkında özel ayrıntılar açıkladı. Giriş seviyesi iPad yeni bir tasarıma, A14 Bionic çipe, 5G’ye ve bir USB-C bağlantı noktasına sahip olacak. Aynı zamanda Apple, iPad Pro’yu daha hızlı M2 çipiyle yükseltmeyi planlıyor.

  Mac söz konusu olduğunda şirket, her ikisi de M2 ​​çipin daha hızlı türevlerine sahip yeni bir Mac mini ve güncellenmiş 14 inç ve 16 inç MacBook Pro üzerinde çalışıyor. Bu bilgisayarlar bu ayın sonunda duyurulabilir.

  Ancak ilk Apple Silicon Mac Pro’yu ve Apple’ın karma gerçeklik kulaklığını görmek isteyenlerin 2023 yılını beklemesi gerekebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index