More

  iPad Pro nakliye gecikmeleri artıyor

  birkaç gün önce, Bloomberg Gazeteci Mark Gurman, yeni iPad modellerinin piyasaya sürülmesinin çok yakın olduğunu ve Apple’ın bunları her an duyurabileceğini bildirdi. Ve en son söylentileri belgelemek için, Şimdi Gorman’a dikkat edin En güncel iPad Pro modellerinin çoğu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok Apple Store’da satıldı ve stokta kalmadı.

  Mevcut iPad Pro, Amerika Birleşik Devletleri’nde satılmaktadır.

  Ve aslında, Apple’ın ABD sitesine bakıldığında, çoğu iPad Pro modeli için teslimat tahmini 1-2 haftaya kadar düşüyor. Bazı belirli yapılandırmalar için teslimat tahmini, Kasım ayına ertelendi. Bu, önümüzdeki birkaç gün içinde yeni nesil bir iPad Pro’nun geleceğine dair raporlarla aynı hizada.

  Geçen hafta gazeteci, iPadOS 16.1’in (iPadOS 16’nın ilk sürümü olacak) 24 Ekim haftasında halka sunulacağını zaten bildirmişti. Bildirildiğine göre Apple, piyasaya sürülecek yeni iPad’lerin resmi lansmanını bekliyor. Tüm iPad kullanıcıları için yazılım güncellemesi. Apple, geçmişte Ekim ayının son haftasında yeni ürünler piyasaya sürmüştü.

  Söylentilere göre yeni iPad Pro, mevcut nesil ile aynı 11 inç ve 12,9 inç ekran boyutlarında satışa sunulacak. Mevcut modelden temel farkı, M1’den yaklaşık %20 daha hızlı olan M2 yongası olacak. Diğer büyük donanım değişiklikleri bu noktada olası görünmüyor.

  güncellemek için: Gorman’a göreYeni iPad’ler yarın duyurulacak.

  Yeni giriş seviyesi iPad de yakında geliyor

  Ancak yakında çıkacak olan yalnızca yeni iPad Pro modelleri değil. Ayrıca yeni, yeniden tasarlanmış 10. nesil bir iPad hakkında söylentiler duyuyoruz. ESR gibi bazı aksesuar üreticileri yeni iPad duyurulmadan önce de kılıf satıyorlardı ve şimdi Müşteriler öğrenir Yeni iPad 10 için tasarlanmış ve Target gibi mağazalarda bulunan daha fazla aksesuar.

  Yeni iPad'ler çok yakında: iPad Pro nakliye gecikmeleri, iPad 10 için daha fazla üçüncü taraf vakası sızdırıldı.

  bu senenin başlarında, 9to5Mac iPad’in onuncu nesli hakkında özel ayrıntıları ortaya çıkarın. Giriş seviyesi iPad yeni bir tasarıma, A14 Bionic çipe, 5G’ye ve Lightning konnektörünün yerini alacak bir USB-C bağlantı noktasına sahip olacak. A14 Bionic çip, yeni iPad 10’a yaklaşık %30 daha hızlı performans sağlayacak ve daha iyi çoklu görev performansı için artırılmış RAM’den bahsetmeye bile gerek yok.

  Yeni tasarım sayesinde, yeni onuncu nesil iPad’in de ikinci nesil Apple Pencil ile çalışması beklenirken, önceki model hala orijinal Apple Pencil’ı temel alıyor.

  Apple’ın yeni iPad’leri duyurmak için özel bir etkinlik düzenlemesinin pek olası olmadığını belirtelim. Bunun yerine şirketin yeni ürünlerini internet sitesinde bir basın açıklamasıyla tanıtması bekleniyor. Son raporlar, yeni Mac’lerin bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceğini de belirtti, ancak bu yeni bilgisayarların yeni iPad’lerle birlikte duyurulup duyurulmayacağı belli değil.

  Ayrıca okuyun:

  H/t MacSöylentileri

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba