More

  iPad Pro, Juneteenth’i kutlayan bir sanatçının çalışmasını yakalıyor

  Juneteenth hemen köşede ve Apple, illüstratör, çizgi roman yaratıcısı ve araştırmacı Ajuan Mance’nin çalışmalarını sergileyen yeni bir basın bülteniyle etkinliği vurguluyor. Mance, yaklaşan tatili kutlamak için daha önce bir iPad Pro ve Apple Pencil ile oluşturduğu “The Ancestors’ Juneteenth” adlı çizimleri yeniden gözden geçiriyor.

  Juneteenth, tüm Amerika’nın siyahları yasal olarak her zaman kendilerini gördükleri gibi gördüğü gündür: özgür olma hakkına sahip insanlar olarak. Siyahi insanları tarihimiz boyunca ve bugünkü durumlarında bir araya getirmenin, ulusa ne kadar yayılmış olursak olalım, iç savaş ve özgürlüğün bölünmüş tarihsel deneyimlerine rağmen, birlik olduğumuzu gösteren bir sembol olmasını umuyorum. bir topluluktur.

  Ayvan Mance

  iPad Pro ile tarihi siyah figürleri yeniden hayal edin

  Mance, iPad Pro’daki Juneteenth kreasyonları serisinde tarihi siyah karakterleri mevcut ayarlara yerleştiriyor. Çalışmalarının amacı, siyahların on dokuzuncu yüzyıldan günümüze yolculuğunu yansıtmak. Bir kurgu eseri olarak Mance, tarihi figürlerin şimdi nasıl olacağını yeniden tasavvur ediyor; Arkadaşlarının kim olacağı, hatta okudukları kitaplar.

  Amacım onları gerçekten insanlaştırmak. Bunlar saygı duyduğum düzgün insanlar ama aynı zamanda onları yürüyen insanlar olarak anlamamız ve deneyimlememiz gerektiğini düşünüyorum. Dünya aynı bizim yaptığımız gibi. Bu, tarihimizle gerçekten güçlendirici ve ilham verici bulduğum bir yakınlık duygusu yaratıyor.

  Mance’nin bu çarpıcı görüntüleri oluşturma sürecinde Adobe Scan, Procreate, Adobe Photoshop ve Adobe Fresco kullanılmaktadır. iPad Pro’dan önce, Juneteenth özçekimini oluşturmak için bir ışıklı masa ve analog araçlar kullanıyordu.

  iPad ve Apple Pencil, mikro düzeyde çizim yapmayı, işlemeyi ve renk ve efekt eklemeyi kolaylaştırıyor, diyor. Yani insanlar ne kadar yakından bakarlarsa, o kadar çok görürler.

  Mance, üniversite düzeyinde bir dijital sanat dersi verirken iPad Pro ve Apple Pencil’ı kullanmaya başladı. Bu süreç sadece onun iş akışını değil, aynı zamanda öğrencilerinin prosedürlerini de kolaylaştırdı. iPad’in sanatı farklı becerilere sahip gelecek vadeden sanatçılar için erişilebilir hale getirdiğini açıkladı. Hangi yazılımla çalışırlarsa çalışsınlar, iPad”[puts] Sanat üretimi herkesin elindedir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba