More

  iOS ve Apple Watch için SmartGym, 74 yeni egzersiz, rutin ilerleme ve daha fazlasıyla büyük bir güncelleme alıyor

  iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch için popüler fitness izleme uygulaması ve Apple Editors’ın Ödüllü SmartGym’i bugün büyük bir güncellemeyle kullanıma sunuluyor. Sürüm, antrenman veri tabanını yaklaşık 700’e çıkarıyor, yeni bir rutin ilerleme özelliği var, Apple Watch bir dizi yükseltme alıyor, yeni bir kayıt sistemi var ve daha fazlası.

  SmartGym 7, 10’dan fazla önemli yeni özellik ve iyileştirmeyle artık App Store’da mevcut.

  Güncelleme, animasyonlar ve ayrıntılı talimatlarla 74 yeni alıştırmayı, aylık özete harika bir eşlik eden yeni Rutin İlerleme özelliğini, Apple Watch için birkaç güncellemeyi, tamamen yeni bir geçmiş sistemini, yeniden tasarlanmış bir egzersiz listesini ve daha fazlasını tamamlıyor. .

  Bağımsız geliştirici Matt Abras bugün SmartGym 7 ile ilgili tüm detayları paylaştı:

  Her zaman söylediğimiz gibi SmartGym ile yetinmeyiz. Onu geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Bu çok büyük bir güncelleme! Harika yeni özellikler ve daha iyi deneyimler sunan yepyeni SmartGym.

  Yeni egzersizler

  Matt, 74 ek egzersizin (ekipman, talimatlar ve animasyonla birlikte) uygulamada mevcut olan toplamı yalnızca 700’e çıkardığını ve bunun da onu App Store’daki en büyük egzersiz veritabanlarından biri haline getirdiğini söylüyor.

  rutin ilerleme

  Ocak ayında gelen Aylık Özet özelliği popülerdi ve artık rutin ilerleme, herhangi bir zaman diliminde başarılarınızı takip etmeyi mümkün kılıyor:

  Rutin İlerleme, Aylık Özet’e benzer, ancak herhangi bir zaman dilimi için (yalnızca içinde bulunulan ay değil) belirli bir rutine odaklanır. Belirli bir rutinde yaptığınız her egzersiz için size en alakalı bilgileri gösterir. Çok güçlüdür ve kullanıcılara ilerlemeleri hakkında inanılmaz bilgiler verir.

  İşte göründüğü gibi:

  Apple Watch değişiklikleri

  SmartGym 7 ile Apple Watch’a bir dizi yeni özellik ve iyileştirme geliyor. Bunlar arasında aylık özet, yeni rutin ilerleme durumu, geçmişi silme seçeneği, grup türünü değiştirme ve yeniden tasarlanmış bir zamanlayıcı ekranı yer alıyor.

  tarih

  Bir diğer büyük değişiklik de elden geçirilen tarih sistemi. Yeni kullanıcı arayüzü güncellenmiş bir sekmeye sahiptir, daha fazla bilgi gösterir ve artık kullanıcıların rutinlere ve alıştırmalara notlar eklemesine izin verir.

  SmartGym 7, uygulamanın tüm özelliklerinin kilidini açmak için Premium plana uygulama içi aboneliklerle App Store’dan iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac için ücretsiz olarak indirilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun