More

  iOS için Chrome, Google Haritalar Mini, Takvim ve Çeviri’yi ekler

  Google, Takvim, Çeviri ve Lens ile daha iyi entegre olması için iOS’ta Chrome’u güncelliyor ve Google Mini Haritalar deneyimi özellikle ilgi çekici.

  Bu yeni özellikler, “tarayıcınızdan daha fazlasını hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaya” odaklanır. Chrome artık web sayfalarındaki adresleri algılamak için yapay zekayı kullanıyor. Bunlardan birine basıp basılı tuttuğunuzda yeni bir “Google Haritalar ile Chrome’da Görüntüle” seçeneği sunulur, bu da uygulamaları değiştirmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

  Bu, hızlı bir şekilde “yol tarifi almak” veya tam uygulamayı açmak için kısayollarla alan hakkında bir fikir edinmek için iOS için Chrome’da küçük bir Google Haritalar görünümü açacaktır.

  Aynı şekilde, Chrome’un tanıdığı bir tarihi basılı tuttuğunuzda, Google Takvim’e Ekle, o sayfadaki bağlamsal bilgilere göre temel ayrıntıların doldurulduğu yeni bir oluşturma panelinin en üstüne kayar. Etkinlik süresinde (“tüm gün” ayarı dahil) ayarlamalar yapabilir, bir takvim seçebilir ve ayrıntıları uygulamalar arasında manuel olarak kopyalamak zorunda kalmadan anında kaydedebilirsiniz.

  Aynı şekilde, yabancı metnin vurgulanması, deşifre araç çubuğunda, tam uygulamayı açmaya gerek kalmadan seçiminizi engelleyen bir Google Translate seçeneği sunacaktır. Ayrıca çeviriyi de duyabileceksiniz.

  Son olarak, Chrome’un sağ tıklama Google Lens entegrasyonu, Yeni Sekme sayfasındaki arama çubuğunda “çektiğiniz yeni fotoğraflar ve Film Rulonuzdaki fotoğraflarla arama yapmak için kameranızı kullanmanıza” olanak tanıyan bir kısayolla genişler. Cilt durumu tespitini yeni ekleyen Lens, şu anda iOS’ta Google Arama uygulamasının bir parçası. Bu yetenek önümüzdeki aylarda devreye giriyor.

  Google Chrome’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index