More

  iOS 17 özellik isteği: Beni bu fotoğrafa götür

  Bu hafta, Apple’ın iOS 17’de iPhone 14 Pro’nun her zaman açık ekranını kullanmamıza izin vermeyi planladığı yeni bir yöntemi duyduk. iPhone’unuzun yatay modda daha fazla pano sunmasını istiyorsanız, şanslısınız demektir.

  Standart kilit ekranını da özelleştirmek için daha fazla güncelleme olacağını umuyorum. Spesifik olarak, iOS 16’daki Kilit Ekranının Fotoğraf Karıştırma sürümü hakkında, iOS 17’de değişeceğini umduğum bir şey var.

  Apple, fotoğrafları bağlam içinde görmenize izin verirken kitaplığınızdaki fotoğrafları yeniden gösterme konusunda çok iyidir. Fotoğraf Karışık Kilit Ekranı böyle bir örnek değildir.

  Beni yanlış anlama. Bu harika bir özellik. Geçenlerde, her saat başı çocuklarımın resimlerini çeken ve döndüren Fotoğraf Karışık Kilit Ekranını kullanmaya başladım. Her fotoğraf harika bir duvar kağıdı yapmaz, ancak bulduklarını seçmekten her zaman mutlu olurum.

  Bazen kullanmanın özellikle iyi olduğunu düşündüğüm bir resim içeriyorlar. Diğer zamanlarda, bağlam içinde gerçekten komik olan ancak çok uzun süre kullanılmaması gereken resimler seçer.

  Saatte çıkan fotoğrafı göstererek çocuklarımı utandırmak için pek çok fırsat vardı. Arada bir, onlara küçüklüklerine ait sevimli bir anı gösteriyorum ve bu onları şaşırtıyor.

  Dürüst olmak gerekirse, Fotoğraf Karıştırma Kilidi ekranı, kitaplığımdan gerçekten vurgulamak isteyebileceğim fotoğrafları çekmede şaşırtıcı derecede iyiydi.

  Bazen, bir grup çekiminde birinin yüzünü kırpmanın aslında o kişinin güzel bir resmiyle sonuçlandığını gösterir. Bunlar gerçekten fotoğraf kitaplığımdan çıkarmak, çoğaltmak ve kırpmak istediklerim.

  Ancak, söyleyebileceğim kadarıyla ve umarım yanılıyorumdur, rastgele kilit ekranı resimlerinden kitaplığınızda gösterilen resimlere geçmenin bir yolu yoktur. Geçici çözümüm, geri dönüp o fotoğrafı bulmayı hatırlatmak için kilit ekranımın ekran görüntüsünü almaktı. Belirli kişilerin fotoğraflarını yüzlerine göre de görüntüleyebilirsiniz, ancak tam olarak istediğiniz fotoğrafı bulmak yine de zor olabilir.

  Yanılmadığımı düşünmekte haklıysam, umarım Apple, iOS 17’yi hazırlarken dikkate aldığı bir şeydir. Deneye biraz geç kaldım, ancak başkalarının daha önce fark edeceğinden eminim.


  güncellemek için! İstek yerine getirildi! Bir yol var! Beş tıklama ağır ve muhtemelen çok fazladır, bu nedenle bir uzun basıştan sonra resim simgesinin özelleştirme düğmesinin yanında olması daha iyi çalışabilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun