More

  iOS 16.4: İşte Apple Music’teki tüm yenilikler

  iOS 16.4 resmi olarak burada ve büyük değişikliklerin yanı sıra uygulama, Müzik uygulamasında da bazı iyileştirmeler yapıyor. Yeni animasyonlar, profil sayfanıza daha kolay erişim ve daha fazlası var. Tüm ayrıntılar için aşağıya gidin.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Bu görsel boş bir alt özellik içeriyor; Dosya adı banner_mosyle_9to5.png'dir.

  Daha az müdahaleci animasyon

  Muhtemelen iOS 16.4’teki Müzik uygulamasındaki en büyük değişiklik, çalma listelerine şarkı eklemek ve sıraya şarkı eklemek gibi şeyler için yeni bir animasyon setidir. Müzik uygulamasının önceki sürümlerinde, bu işlemler tam ekran açılır bir onay sunardı.

  Ancak iOS 16.4’te Apple, bu onay mesajlarını ekranın alt kısmında çok daha küçük bildirimler olacak şekilde yeniden tasarladı. Bu, tam ekran açılır pencerenin artık Müzik uygulamasını görüntülemenizi engellemediği anlamına gelir. Ayrıca küçük bir dokunsal geri bildirim onayı da var.

  Apple Music profilinize daha kolay erişim

  iOS 16.4’teki bir başka değişiklik de, Apple’ın Apple Music profilinize hızlı bir şekilde erişmeyi kolaylaştırmış olmasıdır. Önceden, profil resminiz yalnızca uygulamadaki “Şimdi Dinle” ve “Gözat” sekmelerinde görünüyordu. Ancak, iOS 16.4’te artık profilinize Kitaplık sekmesinden erişebileceksiniz.

  Ayarlarınızı yönetebileceğiniz ve tüm profil bilgilerinizi görüntüleyebileceğiniz hesabınıza hızlı bir şekilde gitmek için profil resminize tıklayabilirsiniz.

  Bunun, Apple Music’in gelecekteki özelliklerine ilişkin bir ipucu olup olmadığı henüz belli değil. Bununla birlikte, profilinize daha kolay erişimin, nispeten yakında Apple Music’e daha fazla sosyal özelliğin geleceği anlamına gelebileceği tahmin edilebilir.

  Başka bir arabirim diski

  Son olarak Apple, iOS 16.4 ile Apple Music’te bazı küçük arayüz ayarlamaları yaptı. Uygulamadaki çeşitli simgeler biraz daha modern olacak şekilde güncellendi. Apple, Çalma Listeleri sayfasında görünen albüm kapağının boyutunu da küçülterek kaydırma yapmak zorunda kalmadan daha fazla çalma listesi görmeyi kolaylaştırdı.

  9to5Mac’i alın

  Bunların hepsi, Apple Music’in “Yaşam Kalitesi”nde yapılan büyük iyileştirmelerdir. Özellikle, tam ekran açılır bildirimlerin sonunu görmekten memnunum çünkü onları sinir bozucu ve dikkat dağıtıcı buldum.

  Ancak bununla birlikte, umarım Müzik uygulaması ve bir hizmet olarak Apple Music için daha hızlı bir değişiklik görürüz. Apple bunu, Müzik uygulamasını iOS’tan ayırarak ve App Store üzerinden güncellenmesine izin vererek başarabilir. Bu, şirketin yeni iOS sürümleriyle ilişkili olmayan özellikleri başlatmasına izin verecektir.

  Music uygulamasının ve Apple Music’in şu anki durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni özellikler için istek listenizde neler var? Yorumlarda bize bildirin.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun