More

  İnceleme: Satechi’den Pro Hub Mini, MacBook Pro’ya daha fazla G/Ç getiriyor

  En yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarları bir G/Ç birleşimi sunarken, Ethernet ve USB-A bağlantı noktaları hala eksik. Satechi’nin Pro Hub Mini ürünü, bunları ve daha fazlasını, MagSafe veya USB-C bağlantı noktalarına erişimden ödün vermeden kompakt bir tasarımda sunar.

  Satechi Pro Hub Mini teknik özellikleri

  • 1 x USB-C (USB 4) – 96 W’a kadar şarj, 6K 60 Hz ekran çıkışı, 40 Gbps veri
  • 1 x USB-C Veri Bağlantı Noktası – 5Gbps’ye kadar
  • 2 USB-A 3.0 veri bağlantı noktası – 5 Gbps’ye kadar (şarjı veya CD-ROM sürücülerini desteklemez)
  • 1 x Gigabit Ethernet bağlantı noktası
  • 1 x ses bağlantı noktası
  • 69,99 dolardan

  Tasarla ve inşa et

  Yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro için tasarlanan Pro Hub Mini, ihtiyacınız olan tüm temel G/Ç bağlantı noktalarını 4 inçten kısa ve 1,5 inç genişliğe sahip küçük bir pakette sunar.

  2021 MacBook Pro’nun (ve daha eski modellerin) sol tarafındaki USB4/USB-C bağlantı noktalarına bağlantı avantajından yararlanır ve MagSafe’i engellemeden (kulaklık) sağlam bir bağlantı için katlanabilir (sahte) bir kulaklık jakı içerir hub bağlantı noktası USB-C üzerinden çalışır) .

  MacBook Pro için Satechi Pro Hub Mini incelemesi - elinizin altında

  Pro Hub Mini, alüminyum bir kasaya sahiptir ve yeni Apple MacBook Pro’nun kaplamalarıyla uyumlu olması için uzay grisi ve gümüş renginde gelir.

  Pro Hub Mini, sahte kulaklık girişi katlanmış olarak yeni MacBook Pro için tasarlanmış olsa da 2017-2020 MacBook Pro ve 2018-2021 MacBook Air ile de çalışır.

  kullanımda

  Geçen ay Pro Hub Mini’yi kullanıyorum ve MacBook Pro’mdaki Ethernet ve USB-A bağlantı noktalarını takmak için tercih ettiğim seçenek haline geldi.

  Pro Hub Mini’nin doğrudan bağlantı tasarımını gerçekten çok seviyorum, bu nedenle başka hiçbir öğe masamda dağınıklık yaratmaz ve seyahat ederken neredeyse hiç yer kaplamaz.

  MacBook Pro için Satechi Pro Hub Mini incelemesi - Bağlantı Noktaları

  Satechi ayrıca bir SD/mikro SD kart okuyucu ve bir HDMI bağlantı noktası içeren daha uygun maliyetli Pro Hub Max’i de yapar. Ancak yeni MacBook Pro bilgisayarlarında zaten yerleşik olarak bulunanlarla Pro Hub Mini, 2021 MacBook Pro’lu çoğu kullanıcı için en iyi seçim olacaktır. Ancak Pro Hub Max, daha eski MacBook’lara sahip olanlar için çekici olacaktır.

  Sonuç olarak Satechi’nin Pro Hub Mini’si, iki MacBook Pro USB4/TB4 bağlantı noktasını Ethernet’e, iki USB-A bağlantı noktasına ve iki USB-C bağlantı noktasına dönüştürürken bir kulaklık jakı ve MagSafe’i kullanılabilir tutan verimli ve kompakt bir adaptördür.

  Satechi Pro Hub Mini’nin Sonucu

  Adında Pro olmasına rağmen bu merkez, fiyatı 300 doların üzerinde olan tam Thunderbolt yuvalarıyla rekabet etmeye çalışmaz. Ancak Satechi’nin MacBook Pro için birinci sınıf kompakt bir USB-C hub oluşturmayı başardığını düşünüyorum.

  Pro Hub Mini’nin ofis ve seyahat kurulumlarıma harika bir katkı olduğunu gördüm. Bence 69,99 $’lık talep fiyatına değer ve önermesi kolay.

  Pro Hub Mini, doğrudan Amazon’un yanı sıra Satechi’den de edinilebilir. Bununla birlikte, bu yazının yazıldığı tarihte, Satechi Amazon Mağazası yalnızca Gümüş ve Uzay Grisi renklerde mevcuttur.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here