More

  İnceleme: MagSafe için OtterBox Katlanır Stand, iPhone 12 ve 13 için ev ve seyahat esnekliği sunar

  Geçen yıl çok sayıda MagSafe standının geldiğini gördük ve OtterBox, MagSafe için Katlanır Stand ile şapkasını yüzüğe fırlattı. iPhone standıyla yaratıcılığınızı konuşturmak için bolca alan olsa da OtterBox, iPhone 12 ve sonrası için taşınabilir bir pakette tam olarak istediğiniz açıya ayarlayabileceğiniz anlamına gelen harika bir esneklik sunar.

  MagSafe teknik özellikleri için OtterBox katlanır stand

  • Kompakt ve tamamen katlanabilir (0 ila 90 derece)
  • Ayarlanabilir menteşe her açıya izin verir
  • Sağlam alüminyum konstrüksiyon
  • Dikey veya yatay modda MagSafe uyumlu iPhone’larla çalışır
  • MagSafe şarj cihazı Not dahil
  • Entegre ve gizli kablo yönetimi / kablo depolama
  • Fiyat: 39,95 $

  Tasarım ve yapım kalitesi

  MagSafe için bu katlanabilir stantla zaman geçirdikten sonra, OtterBox’ın gerçekten sağlam ve işlevsel bir tasarımla harika bir iş çıkardığını düşünüyorum.

  Alüminyum çerçeveyle birlikte, yumuşak kablo yönetimi için arkadan tabana giren ve arkadan çıkan kolay bir kablo yönlendirmesi vardır.

  Doğru açıyı elde etmek için tam esneklik ve bir çantaya atmak için düz katlama yeteneği cevaptır. Ve ağırlık artı sağlam taban alanı, iPhone 12 (ve yakında iPhone 13) ekranına sertçe vururken veya sertçe vururken bile gerçekten sabit bir standa sahip olduğunuz anlamına gelir.

  Tam açı ayarının diğer bir avantajı da Face ID’nin masaüstünüzde, mutfak tezgahınızda, komodininizde ve hatta bir uçakta kullanıyor olun, her yerde çalıştığından emin olabilmenizdir.

  İşte lastik tampon çıkarılmış ve çıkarılmamış alt tarafın nasıl göründüğü. Entegre kablo yönetimi, şarj cihazını kullanırken harika çalışıyor ve ayrıca çantanıza alıp hareket halindeyken de kullanışlı oluyor.

  Halihazırda bir Apple veya OtterBox MagSafe şarj cihazınız varsa bu yuvayı kullanmak iyi bir fikirdir. Ancak, durum böyle değilse bir tane satın almanız gerekeceğini unutmayın; 39,95 ABD doları karşılığında yalnızca stand, şarj cihazı yok. Çoğu üçüncü taraf MagSafe uyumlu şarj cihazıyla da çalışmalıdır.

  kullanımda

  Bunun hakkında söylenecek çok şey yok ve bu iyi bir şey 😄. Umduğum gibi çalıştığını gördüm, MagSafe Şarj Standı sağlam, dengeli ve işlevsel. Masada veya başucunda kullanım için mükemmeldir, ancak dahili kablo saklama yeri ile hızlı bir şekilde paketlenip hareket halindeyken alınabilir.

  Piyasadaki birçok MagSafe montajı sıfır veya düşük açı ayarına sahiptir, bu nedenle bu sizin için önemli bir özellikse, bu harika bir seçimdir.

  Magsafe için OtterBox Katlanır Sehpa ile ilgili ana eleştirim, diskin oturduğu tasarımın disk ile standın geri kalanı arasında bir boşluk bırakmasıdır. İşlevsel bir dezavantajı olmadığı için önemli değil, sadece estetik, ama bir gözetim gibi geliyor.

  Diğer tek yapıcı geri bildirimim, bunun sadece gümüş yerine siyah olarak mevcut olduğunu görmek istediğim.

  MagSafe Stamp için OtterBox Katlanır Stand

  Bir menteşe içerdiğinden, MagSafe için OtterBox Katlanır Standı, estetik açıdan sabit montaj aparatları kadar basit veya zarif olamaz. Ancak 0 ila 90 derecelik açı ayarına ve taşınabilirliğe değer veriyorsanız, bence bu kolay bir satın alma.

  Yerleşik kablo yönetimini ve tamamen alüminyum yapıyı ekleyin ve bunun 39,95 $ karşılığında harika bir MagSafe şarj standı olduğunu düşünüyorum.

  Gümüş MagSafe için Katlanır Stand, beyaz ve siyah renklerde MagSafe uyumlu şarj pedleri satan OtterBox ile birlikte gelir. Apple, doğrudan OtterBox’tan satın almanın yanı sıra standı da taşıyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba