More

  İnceleme: Lululook Katlanabilir Manyetik iPad Air / Pro Stand

  Lululook kısa bir süre önce iPad Air 4 (veya üstü) ve 11 inç iPad Pro modelleri için manyetik bir katlanabilir standı piyasaya sürdü. Bu stand, Urban Edition ile sunulan deneyimi geliştirir. 9to5Mac Test edildi. Birkaç günlük günlük kullanımdan sonra, iPad için bu aksesuarla ilgili izlenimlerim.

  Manyetik Katlanır Standı Kentsel Standdan ayıran şey, tahmin ettiğiniz gibi katlanabilmesidir; bu da onu çok seyahat edenler ve akış hizmetlerini izlemek, oyun oynamak için iPad’lerini güzel bir stand üzerine koymak isteyenler için ideal kılar. , yemek pişir veya haberleri oku.

  Gör ve hisset

  Şu anda bir iPad Air 4 sahibiyim. Yeniden tasarlanan bu tablet, iPad Pro’nun arkasında aynı mıknatıslarla birlikte geliyor. Lululook, 11 inç iPad Pro ile de çalışan bu tabletin manyetik katlanabilir standına gönderdi, ancak marka aynı zamanda 12,9 inçlik model için bir sürüm sunuyor.

  Tıpkı Urban Stand gibi Manyetik Katlanır Stand da birinci sınıf bir kaplamaya sahiptir. Temelde, iMac tarzı metal standın üzerinde boş bir gri dikdörtgen. Önünde kendi markası var. Ve bu kadar.

  Stand çok ayarlanabilir. Açıyı ayarlamak için ileri geri eğebilir ve yatay ve dikey yönler arasında geçiş yapmak için döndürebilirsiniz. Katlanabilir olduğundan, iPad’i düz bir şekilde yatırmak için standı ayarlayabilirsiniz, ancak bir şeyi aklınızda bulundurmanız gerekir: standın iPad’inizin ağırlığını taşıyıp taşıyamayacağını iki kez kontrol etmeniz gerekir. Çok düzse, iPad’iniz düşebilir – ancak bunu kolayca anlayabilmeniz gerekir.

  Manyetik bağlantı çok güçlüdür. iPad düzgün bir şekilde bağlandığında, hiçbir yere gitmesinin kesinlikle bir yolu yoktur. Urban Stand’ı ilk test ettiğimde, biraz öğrenme eğrisine ihtiyacım olabileceğini düşündüm, ancak bu sürümde iPad’i ayarlamanın ve kararlı olduğundan emin olmanın çok kolay olduğunu düşünüyorum.

  katlanır stand

  Daha önce de belirtildiği gibi, bu aksesuarı diğerlerinden ayıran şey, katlanabilmesidir. Geçenlerde seyahat ederken Urban Suite’i yanıma almayı düşündüm ama şekli nedeniyle valizime sığmadı.

  Lululook modeli ağır olsa da en azından kayrak iPad’in yerleştirildiği yere daha yakın hale getirilebildiği için fazla yer kaplamıyor.

  Menteşeler sağlam, bu da onları katlamak için çaba göstermeniz gerektiği anlamına geliyor. Aynı zamanda, iPad’iniz istediğiniz gibi olduğunda, öyle kalacağı anlamına da gelir.

  iPad için Lululook Manyetik Katlanır Stand: Fiyat ve Sonuçlar

  Manyetik Katlanır Stand, Urban modelinden 2 $ daha fazla olan 85,99 $ tutarındadır. Bu, diğer markaların sunduklarıyla hemen hemen aynı. Mıknatıs kullanmayan (yani eski iPad’leri destekleyebilecekleri) seçenekler olsa da, bu aksesuarı zahmete değer kılan, güvenli iPad saklama kolaylığıdır.

  Urban Stand’ı kullanmaktan keyif alan benim için, manyetik katlama seçeneğine sahip olmak, bir iPad’im varsa, seyahat ederken veya hareket halindeyken hayatımı kolaylaştıracaktı.

  Bu, bir kafeye, ailemin evine veya kelimenin tam anlamıyla herhangi bir yere gidebileceğim ve iPad’imi yemek pişirmek, Apple TV+’da en sevdiğim programları izlemek ve daha fazlası için kolayca kullanabileceğim anlamına geliyor.

  Lululook iPad Air/Pro Manyetik Katlama Standı, hem 11 hem de 12,9 inç iPad Pro modelleri için Amazon’dan gümüş veya uzay grisi olarak temin edilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun