More

  İnceleme: iPad Pro/Air için Satechi Alüminyum Stand ve Göbek

  Satechi, 6 bağlantı noktası, yerleşik bir USB-C kablo konektörü ve 60Hz ve 60W’da 4K çıkış gibi özellikler sunan katlanabilir bir tasarımla geçen ay iPad Pro/Air için alüminyum merkez ve standı piyasaya sürdü. MacBook’larla da çalışan bu kullanışlı iPad aksesuarını birkaç haftadır test ediyoruz, tam incelememiz için okumaya devam edin.

  iPad Pro/Air için Satechi Alüminyum Stand ve Hub, kullanışlı bir USB-C hub ile iPad standını taşınabilir ve dayanıklı bir tasarımda harmanlayan basit bir fikirdir.

  İnceleme: iPad Pro ve Air için Satechi Alüminyum Stand ve Göbek

  Özellikler

  • 60 Hz’de 4K destekli HDMI bağlantı noktası
  • 60 W’a kadar çıkışa sahip USB-C PD bağlantı noktası
  • USB-A 3.0 veri bağlantı noktası, 5 Gbps’ye kadar
  • 3,5 mm ses bağlantı noktası hem girişi hem de çıkışı destekler
  • SD ve microSD kart yuvaları (UHS-I: 104MB/s’ye kadar)
  • Stand, 15 mm’ye kadar kasa boyutuyla çalışır

  Malzemeler ve inşaat

  Adından da anlaşılacağı gibi Satechi, sağlam ve sağlam bir yapı için burada tamamen alüminyum bir tasarım kullanıyor. Tek plastik, USB-C konektörünün saklandığı aksesuarın alt tarafında bulunur. Kaymaz bir tutuş için alt kısımda ve iPad’in standa oturduğu yuvada dayanıklı lastik tamponlar kullanılmıştır.

  Tüm bağlantı noktaları arkada bulunur (katlandığında kullanmayı seçmediğiniz sürece). Kompakt USB-C konektörü, sağlam, dik açılı bir alüminyum tasarıma sahiptir ve hasar görmeden çok sayıda kullanıma dayanabileceğini hisseder.

  Ve Satechi’nin USB-C kablosu yuvasını ekleme şekli, onu katlandığında hem MacBook’larda hem de iPad’lerde kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca cihazın yanında bir durum LED’i alırsınız.

  kullanımda

  iPad Pro için Satechi Stand ve Hub ile birkaç hafta geçirdikten sonra, yüksek performanslı G/Ç’ye ihtiyaç duymadığınız sürece bunun değerli bir aksesuar olduğunu gördüm. HDMI bağlantı noktasıyla 4K 60Hz desteği görmek güzel olsa da, USB 3.0 Tip A bağlantı noktasıyla maksimum 5 Gbps ve UHS-I SD ve mikro SD kart yuvalarıyla 104 MB/sn.

  Tasarım kompakt ve ergonomiktir, bu nedenle hareket halindeyken yanınızda taşımanız kolaydır. Alüminyum gövde, Satechi’nin bildiği kaliteyi sağlıyor ve hem iPad Pro/Air hem de MacBook hub işlevi görmesini seviyorum.

  Stand kısmı, iPad için yaklaşık 80 derecelik bir konumda sabitlenmiştir. Dokunmatik ekranı ve ekranı kullanmak için rahat bir açı buldum, ancak yalnızca bir seçeneğe sahip olmak, dikkat edilmesi gereken bir şey.

  Satechi için bir USB-C veri bağlantı noktası (yalnızca burada Güç Dağıtımı) dahil etmek ve ayrıca USB-A ve SD yuvası hızlarını artırmak yapıcı bir fikir olabilir.

  İçerdiği

  Bunun gibi birden çok amaca hizmet edebilen bir aksesuar fikrini beğendiyseniz, iPad Pro/Air için Satechi Stand ve Hub’ın 99,99 ABD Doları değerinde iyi bir değer olduğunu düşünüyorum. Ancak bu, yüksek performanslı G/Ç ve buradaki ikisi bir arada tasarımı barındırmak için normal USB-C hub’larından biraz daha büyük toplam ayak izi olmadan iyi olduğunuz sürece.

  iPad için Stand ve Hub, doğrudan Satechi’den ve Amazon Storefront’tan edinilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index