More

  İnceleme: Apple Sağlık Entegrasyonu ile HidrateSpark Çelik Su Şişesi

  Geçen ay, Hydrate HidrateSpark PRO STEEL’i 32 onsluk (yaklaşık 900 ml) bir şişeyle piyasaya sürdü. Bu su şişesi mükemmel bir görünüme ve Apple Health entegrasyonuna sahip ve itiraf etmeliyim ki, bana içme suyunu hatırlatan bir su şişesi beni gerçekten heyecanlandırdı.

  Bunu aklımda tutarak, taşıması çok güzel bir şişe için günlük su içme rutinimi iyileştirip iyileştirmeyeceğini görmek için birkaç hafta önce 21 ons (620 ml) HidrateSpark Çelik su şişesi almaya karar verdim. Aşağıda nasıl olduğunu öğrenin.

  Feragatname: HidrateSpark Steel ve HidrateSpark PRO aynı su şişeleridir ve şirket ilkini ikincisiyle yeniden adlandırdı.

  HidrateSpark Steel kendisi için harika bir su şişesi…

  Bu ürünün teknik kısmından bahsetmeden önce, HidrateSpark Steel su şişesinin kendisi harika. Siyah veya gümüş bir model arasında seçim yapabilirsiniz, ancak siyah versiyonun en iyi seçenek olduğuna eminim.

  Ürün paslanmaz çelikten yapılmıştır (ilk müşteriler, mevcut diğer modellerin plastikten yapıldıkları için ucuz göründüklerinden şikayet ediyorlardı). Vakum kapağı açıkken, içecekleri 24 saate kadar soğuk tutuyor ve inanın bana, HydrateSpark Steel’i arabada yaklaşık üç saat sıcak Kaliforniya güneşinde bıraktım ve şişenin kendisi gülünç derecede sıcakken, su çok sıcaktı. hatırladığım kadar soğuk. 10/10.

  Paslanmaz çelik kaplamasının yanı sıra tabanı, içinde akıllı bir LED sensör bulunan plastikten yapılmıştır. Bardak kapağı dışında, akıllı LED sensörünü çıkarmak için şişeyi alttan açabilir ve su şişesini özel bir şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz.

  Ayrıca bu modelin beklediğimden daha dayanıklı olduğunu da söylemek istiyorum. Geçen haftalarda, HidrateSpark Steel’i yere üç kez düşürmeyi başardım ve şaşırtıcı bir şekilde görünür çizik veya iz yok. kayıp.

  … HidrateSpark uygulaması ise o kadar iyi değil

  HidrateSpark Steel su şişesinin donanımı parlarken, uygulaması biraz cansız. Pek çok geliştirici, yeni bir uygulama oluştururken Apple’ın yaklaşımına güvenir, ancak Hidrate Inc. Kendi çözümü ile gitmeyi tercih edin.

  Ne zaman güzel bir üçüncü taraf uygulaması düşünsem, aklıma CARROT ve Gentler Streak gelir. Belki sadece ben, ama çirkin arayüzün yanı sıra, uygulamanın kendisi de kullanılabilir.

  Ana sayfa, su halkanızı ve o anda ne kadar su içmeniz gerektiğini gösterir. Miktarı Apple Health + günlük egzersiz verilerine göre tahmin eder.

  Ana sayfa, su halkanız, hedef yüzdeniz, hangi şişelere gitmeniz gerektiği ve Hydrate Spark Steel su mataranız olmasaydı içtiğiniz suyu manuel olarak ekleme özelliğiyle bir fitness uygulaması gibidir.

  Ayrıca eğlenceli hidrasyon mücadelelerinde arkadaşlarınızla rekabet edebilir ve koleksiyonunuz için ödüller kazanabilirsiniz. Biraz tuhaf bulduğum bir şey de, suyu içmeniz gerektiğinde şişenin parlaması için farklı renkler seçebilirken, renkleri özelleştirmek istiyorsanız fazladan ödeme yapmanız gerekiyor, ki bu… Yanlış? Demek istediğim, zaten 70 dolar ödediğim bir şişe için ne kadar garip bir uygulama içi satın alma ve bu tam anlamıyla ana işlevlerden biri.

  Şişenin ne zaman parlayacağını – benim için tam arkadayken – seçebilirsiniz ve uygulama ayrıca iPhone/Apple Watch’ınızda size motive edici bildirimler gönderir.

  Son olarak HidrateSpark, su yüzüğünüzü gösteren ve iPhone’unuz için widget’ları olan bir Apple Watch uygulaması sunar. Kullanıcı arayüzü daha güzel olabilirdi ama işe yarıyor.

  Daha fazla fitness haberleri, güncellemeler, ipuçları ve kılavuzlar için Connect The Watts’a abone olun

  Apple Health entegrasyonu, denemeye karar vermemin nedenlerinden biri.

  elma sağlık uygulaması

  Apple Watch sayesinde kendimle ilgili pek çok veriye ulaşmaktan gerçekten keyif alıyorum. Trendler sekmesini seviyorum, kardiyo kondisyonunun, koşu hızının ve daha fazlasının ne durumda olduğunu görüyorum. Günde kaç şişe su içtiğim hakkında bilgi eklemek de güzel.

  Biliyorum. Akıllı bir su şişesine ihtiyacım yoktu, sadece daha güzel bir arayüze sahip bir uygulama kullanabilirdim ama su şişesinin benim için her şeyi yapması güzel.

  Tek yapmam gereken onu doldurmak, uygulamayla senkronize olması için birkaç saniye beklemek, ardından su içebilmek ve uygulamanın içtiğim mililitre sayısını toplamasını izlemek.

  HidrateSpark Steel su şişesiyle ilgili pil, fiyatlandırma ve son düşünceler

  Akıllı su şişesi

  Bu incelemeyi bitirmeden önce şunu sormalısınız: HidrateSpark Steel su şişesi pili nasıl? 11 Mayıs’ta şarj ettim ve şu ana kadar pilinin %80’i kaldı. Şirket 10-14 günlük pil ömrü sunuyor ama sanırım daha uzun süre dayanabilirdim. Şarj süresi 2,5 saattir.

  İncelediğim model, 21 ons (620 ml) içeren HydrateSpark Steel şişe. Gün boyunca çok fazla doldurmak zorunda kalmadan bir sırt çantasında taşımak veya evin içinde taşımak için mükemmel boyutta olduğunu düşünüyorum. Az önce piyasaya sürdükleri sürüm 32 ons (910 ml) tutar, ancak bunun çok olduğunu düşündüm.

  İki hafta sonra, bu su şişesinin etrafımda olmasını sevdiğimi söylemeliyim. Dışarı çıktığımda ve su şişemi yanıma almadığımda, daha sonra, hatta ertesi gün içtiğim bardakların sayısını her zaman ekleyebilirim.

  69,95 Dolar’lık HidrateSpark Steel su şişesi biraz pahalı ama aynı zamanda gerçekten iyi yapılmış bir su şişesi diyarının dışında olduğunu da düşünmüyorum. Paslanmaz çelik kaplama kesinlikle buna değer – ve bu üründen biraz akıl alırsam, sanırım şanslıyım.

  İki kapak ve bir ekstra hasır kapak sağlar. Genellikle size daha iyi fırsatlar sunan Apple veya Amazon mağazasından satın alabilirsiniz.

  Akıllı bir su şişesi almayı mı düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here