More

  İnceleme: Anker PowerWave, güvenli bir havalandırma ile MagSafe uyumlu araç şarjı sunar

  Ben olduğumu daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Aşk MagSafe. Başlangıçta pek umursayacağımı düşünmedikten sonra, şimdi onu yalnızca iPhone 12 Mini’mi şarj etmek için kullanıyorum. Apple’ın MagSafe şarj cihazının AirPods Pro’yu da şarj edebildiğini keşfettiğimden beri (ATP sayesinde!) Lightning’i nadiren kullandım. Elbette, araç içi şarj, bir iPhone kullanıcısının hayatının büyük bir bölümünü oluşturuyor, bu nedenle arabada uyumlu bir MagSafe olması şart. iPhone 12 serisinin piyasaya sürülmesinden bu yana arabada ESR HaloLock kullanıyorum, ancak son zamanlarda arabada MagSafe ile şarj etmek için en iyi seçenek olan Anker PowerWave’e geçtim.

  Anker, masamda bir MagSafe şarj cihazı ve AirPods ile birlikte kurulu başka bir MagSafe ürünü var. Çok faktörlü kimlik doğrulama ile kimlik doğrulamak için Face ID kullanmam gerektiğinde uygulamalara giriş yapmak için mükemmeldi.

  Anker, PowerWave’i duyurduğunda hemen sipariş verdim ve sabırla gelmesini bekledim. Kasayı açmak sadece birkaç dakika sürdü ve arabama takması çok kolaydı. İçeri girip çıkmayı kolaylaştıran güzel bir slot sistemine sahiptir. Hareket halindeyken kısa bir videosunu kaydettim. Gördüğünüz gibi, güvenli bir şekilde yerine oturması için kaydırması ve kilitlemesi kolaydır.

  PowerWave alt kısımda bir USB-C yuvasına sahiptir, ancak bir USB-C – USB-C kablosu içerir. Arabamda yalnızca bir USB-A bağlantı noktası vardı, bu yüzden ya kablo kullanmanız ya da bir adaptör satın almanız gerekecek.

  Havalandırma tutucu iPhone’u serin tutar

  Bir arabada kablosuz şarjla fark ettiğim şeylerden biri, içinde bulunduğum havaya bağlı olarak havalandırmanın önündeyken daha iyi çalıştığı. Arabamdaki USB bağlantı noktaları, araba kapalıyken bile çok az miktarda güç çekmeye devam ediyor, bu nedenle, sıcak bir günde araba sıcaktaysa ve gidip iPhone’umu takıyorsam, o kadar ısınır ki iPhone soğumak için kapanacaktır. Bir havalandırma deliğine sahip olmak, klima tarafından soğutulduğu için bu sorunu çözdü.

  Anker PowerWave mıknatıs gücü

  Anker PowerWave’in bir başka yönü de, iPhone’umu yerleştirdiğimde mıknatısların ne kadar güçlü olduğu. Denediğim ESR ürünleri, telefonumun düşmesi gibi bir sorun yaşamadı, ancak PowerWave daha güçlü görünüyor. Eklenen ağırlık ile maksimum boyutta bir telefon kullanıyorsanız, bu güç daha da önemli hale gelir.

  mükemmel açı

  Anker PowerWave ile ilgili sevdiğim son özellik, iPhone’u tuttuğu açıdır. Haritalara göz attığımda, onu Apple Haritalar’da geçmek için mükemmel açıda tuttuğunu görüyorum. Arabamda CarPlay yok, bu yüzden seyahat ederken Haritalar için iPhone ekranını kullanmak zorunda kalıyorum. Garip bir şekilde, Siri’ye sahip, böylece onu yeni müzik çalmak için kullanabilirim, vb.

  Anker PowerWave’in Özeti

  Anker PowerWave basit bir üründür. En iyi MagSafe uyumlu havalandırma montajını arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Uygun maliyetlidir, kurulumu kolaydır, harika görünür ve siz sürüş sırasında iPhone’unuzu sağlam bir şekilde yerinde tutar.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun