More

  İlk bakış, maliyet, sponsor, tedarikçi ve nasıl satın alınır

  Leeds United, adidas’ın 2023/24 Şampiyonası sezonu için yeni iç saha formasını yayınladı. Maliyeti ve nasıl satın alınacağı da dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şey burada.

  Beyazlar, Sam Allardyce’in Premier Lig’den düşmelerini engelleyememesinin ardından en yeni Ligue 1 formasını 23/24 tarihinde giyecek. Elland Road’daki kısa görev süresi, Leeds’in Şampiyonaya döndüğünü gördü. Daniel Farke ise artık West Yorkshire’da kontrolü elinde tutuyordu.

  Leeds, Farc’ın saltanatının adidas’ın 23/24 sezonu tekliflerinde zirveye hızlı bir dönüş getirmesini umuyor. Alman markası, yeni bir bar oluşturmak için Whites ile çalıştı. İkili, kulübün tasarımlarında tavus kuşlarını tarihsel olarak kullanmasından da ilham aldı.

  Leeds United - Newcastle United - Premier Lig
  Getty Images aracılığıyla Serena Taylor / Newcastle United’ın fotoğrafı

  Yeni Leeds 23/24 Adidas formasına ilk bakış

  Adidas ve Leeds, 11 Temmuz’da 23/24 sezonu için yeni beyaz formayı tanıttı. Şerit, baştan sona diğer sarı ve mavi taraflara sahip tamamen beyaz bir ekiptir. Adidas ayrıca markanın logosu ve kulübün yeni ön forma sponsoru BOXT için ana renk olarak maviyi kullandı.

  Yeni adidas 23/24 Home Forması, Leeds’in geleneksel renklerinin karışımından oluşan şık bir numaradır. Adidas, markanın omuzlardaki imza çizgileri için Leeds’in klasik sarı ve mavi renklerini benimsedi. Çizgileri yeni şort ve çoraplarında da kullanıyorlar.

  Yeni Leeds iç saha forması aynı zamanda adidas’ın 23/24 sezonu için kulüp için tasarladığı ilk forma. Alman spor giyim devi, Leeds’in en yeni deplasman ve deplasman forması tasarımlarına hâlâ son rötuşları yapıyor. Beyaz formanın değişen çizgili tasarımının onayı bu yıl içinde gelecek.

  Leeds 23/24 için yeni ev ekipmanının maliyeti nedir?

  Leeds ve Adidas, 23/24 sezonu için yeni beyaz takım formasını yetişkinler için 65 Sterlin ve çocuklar için 50 Sterlin olarak fiyatlandırdı. Hayranlar ayrıca 50 £ karşılığında tam bir mini set veya 40 £ karşılığında bir çocuk seti satın alabilirler.

  Devamını oku: Tüm zamanların en iyi 10 Premier Lig forması, sıralandı

  Elland Road tarafı ayrıca yeni 23/24 şortlarını kulübün resmi web sitesi aracılığıyla yetişkinler için 30 sterlin ve çocuklar için 25 sterlin olarak satıyor. Yeni çoraplar sadece bir bedende 15 £ karşılığında mevcutken.

  new leeds sponsoru kim Ev kiti 23/24?

  Leeds, 23/24 sezonu için ön forma sponsorunu Adidas’tan SBOTOP’tan BOXT’a değiştirdi. Whites ve akıllı ev sistemleri sağlayıcısı, Elland Road tarafının ana ortağı olmak için Haziran 2023’te genişletilmiş bir sponsorluk paketi üzerinde anlaştı.

  BOXT artık Leeds’in ilk takımının, kadın ve akademi formalarının ön tarafında yer alıyor. Önceki sponsorluk anlaşması, Leeds formasının kollarında yalnızca BOXT logosunun göründüğünü gördü.

  Leeds 23/24 yeni ev ekipmanı tedarikçisi kimdir?

  Adidas, Reebok markasını yaklaşık olarak satıyor. 2,5 milyon dolar
  Fotoğraf: Joe Riddle/Getty Images

  adidas, çok yıllı bir Alman marka anlaşmasının bir parçası olarak Leeds’in 23/24 sezonu için yeni iç saha formasının tedarikçisidir. Temmuz 2020’de bir kulüp rekoru anlaşmasında Beyazlar ile ortaklık kurdu. Adidas’ın Leeds ile olan sözleşmesi 2025 yılına kadar devam ediyor.

  Leeds 23/24 iç saha forması nasıl satın alınır

  adidas’ın yeni 23/24 Leeds formasını satın almak isteyen taraftarlar, bunu Whites’ın resmi web sitesinden satın alabilirler. Elland Road Group, kaseti 11 Temmuz 09:00 GMT’den itibaren halka satışa çıkardı. Ancak sponsorlar AMT ve Flamingo Land’in logoları yalnızca 24 Temmuz’dan itibaren satışa sunulacak.

  Adidas’tan yeni 23/24 Leeds iç saha formasını club white’ın web sitesinden şu şekilde satın alabilirsiniz:

  İlgili konular

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here