More

  Harici ekranı gösteren Galaxy Z Flip 5

  Galaxy Z Flip 5’in sonunda hepimizin beklediği yükseltmeyi, yani büyük bir harici ekranı getirmesi bekleniyor. Şimdi Galaxy Z Flip 5’in ilk renderları, bu harici ekranın gerçekte nasıl görüneceğine dair bize bir fikir veriyor.

  @çalışan Ve medya Bugün Galaxy Z Flip 5’in dikkati doğrudan tek bir noktaya, büyük kapak ekranına çeken CAD tabanlı resimlerini yayınladım.

  Görüntüler, ekranı daha önce gösterildiği gibi gösteriyor; ekran, telefonun dış yüzeyinin çoğunu kaplıyor ve kamera çıkıntılarının yanında hafifçe uzanıyor. Şekil alışılmadık, en iyi ters çevrilmiş bir klasörünki olarak tanımlanıyor.

  Bir kenara bırakın, bu önceki modellerden çok büyük bir yükseltme. 3,4 inç olarak ölçülen ekran, Galaxy Z Flip 3 ve Flip 4’te kullanılan küçük panele kıyasla her açıdan önemli ölçüde daha büyük. Bu ekranlar kullanışlı olsa da, kullanıcının onsuz yapabileceklerini ciddi şekilde kısıtlıyor. Cihazın kilidini açın. Samsung’un harici ekranda tam uygulamaları açıp açmayacağı hala net değil, ancak açılmasa bile buradaki olasılıklar çok büyük.

  Telefonun geri kalanına gelince, yeni olan pek bir şey yok. Dahili ekran alanı neredeyse aynı görünüyor ve cihazın gövdesi çoğunlukla değişmemiş. Katlanmamış boyutlar 165 x 71,8 x 6,7 mm’dir, bu geçen seferkinden biraz daha ince ama bunun dışında aynı.

  Samsung’un Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5’i Temmuz ayında, şirketin normal programından biraz daha erken piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Samsung Katlanabilirler hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here