More

  Hangi iPad’ler iPadOS 17’yi destekler? İşte liste…

  Bugün Apple, iOS 17 ve macOS 14 ile birlikte iPadOS 17’yi resmi olarak tanıttı. Apple, her zaman olduğu gibi, elde edilmesi oldukça zor olan donanım performansından ödün vermeden mümkün olduğunca çok sayıda eski iPad’in en son sürümü desteklemesine izin vermeyi amaçlıyor.

  Şirket, iPadOS 17’yi çalıştırabilen iPad modellerinin bir listesini sağladı…

  iPadOS 17 temel özellikleri

  Apple aşağıdaki özellikleri vurguladı:

  Bugün Apple, iPadOS 17’nin önizlemesini yaptı ve kullanıcıların Kilit ekranını özelleştirmesi ve widget’larla etkileşim kurması için tamamen yeni yollar sundu. Formlardaki alanları akıllıca seçip dolduran Otomatik Doldur ile PDF’lerle çalışmak daha kolaydır ve Notes, PDF’lerde işaretleme ve işbirliği için yeni bir deneyim sunar. Mesajlar, yeni çıkartmaları denemek de dahil olmak üzere önemli güncellemeler alıyor ve kullanıcılar artık FaceTime üzerinden görüntülü ve sesli mesaj bırakabiliyor. iPad için Sağlık uygulaması, etkileşimli grafiklerle birlikte gelir ve HealthKit, geliştiricilerin iPad ekranı için tasarlanmış yenilikçi deneyimler oluşturmasına olanak tanır. iPadOS 17 bugün geliştiriciler için beta olarak sunuluyor ve bu sonbaharda ücretsiz bir yazılım güncellemesi olarak sunulacak.

  Apple’ın Yazılım Mühendisliği Kıdemli Başkan Yardımcısı Craig Federighi, “iPadOS, en çok yönlü cihazımıza güç veriyor ve kullanıcıların iPad’de pek çok şey yapmasına olanak tanıyor ve şimdi iPadOS 17 ile daha da kişisel ve yetenekli bir deneyim sunuyoruz” dedi. “Kilit ekranındaki etkileşimli widget’lar, PDF’ler ve Notlar’daki güncellemelerin yanı sıra Mesajlar ve FaceTime’daki iyileştirmelerle iPadOS, kullanıcılara işlerini her zamankinden daha kolay ve hızlı yapmaları için daha fazla yol sunuyor.”

  Hangi iPad’ler iPadOS 17’yi destekler?

  iPadOS 17’yi aşağıdaki modellerin tümüne yükleyebilirsiniz:

  • iPad mini (5. nesil ve sonrası)
  • iPad (6. nesil ve sonrası)
  • iPad Air (3. nesil ve sonrası)
  • iPad Pro (12,9 inç 1. nesil hariç tüm modeller)

  iPad modelinizi ve iPadOS sürümünüzü belirleme

  iPad’inizin tam modelinden ve neslinden emin değilseniz, kolayca kontrol edebilirsiniz:

  Settings > General > About

  Ve model adını ve neslini kontrol edin.

  Şu anda hangi iPadOS sürümünü çalıştırdığınızı kontrol etmek için:

  Settings > Software Update

  Ve mevcut sürümünüzü kontrol edin. Bir güncelleme varsa, iPad’iniz onu burada görüntüler.

  Etkinlikten en son haberler için Apple Park’tan canlı olarak WWDC 2023 Haber Merkezi’ne göz atın.

  Fotoğraf: Daniel Romero/Unsplash

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index