More

  Gürman: watchOS 10, Apple Watch kullanıcı arayüzüne “önemli değişiklikler” getiriyor

  Power On haber bülteninin son sayısında, BloombergMark Gurman, watchOS’un bir sonraki büyük sürümünün – görünüşte watchOS 10’un – kullanıcı arayüzünde dikkate değer güncellemeler de dahil olmak üzere önemli değişiklikler içerecek şekilde ayarlandığını bildiriyor.

  watchOS 10, Haziran ayında WWDC’de resmi olarak tanıtılacak. Bu hafta Apple, konferansın 5 Haziran’da başlayacağını ve yeni işletim sistemlerinin duyurularının Apple’ın ilk karma gerçeklik başlığının lansmanıyla aynı zamana denk geleceğini doğruladı.

  watchOS tasarımı son yıllarda pek değişmedi. Son birkaç yıldaki son sürümler, etkinlik izleme ve birkaç yeni saat yüzü gibi özelliklerde sık sık iyileştirmeler getirdi.

  Gürman, bu yılın farklı olacağına inanıyor ve bu, Apple Watch kullanıcıları için heyecan verici bir beklenti. Donanım açısından nispeten küçük bir yılın aksine en önemli yazılım güncellemesi olacak. Bültenden:

  Bence yeni watchOS, iOS 17’den farklı olarak, kullanıcı arayüzünde dikkate değer değişikliklerle oldukça kapsamlı bir yükseltme olmalıdır. Apple Watch donanım güncellemelerinin önemli olmayacağı göz önüne alındığında, watchOS’un yoğun bir yıl geçirmesi önemlidir.

  Gürman daha önce iOS 17’nin bazı harika özelliklere sahip olacağını söylemişti. Küçük bir LED ekrana sahip ilk Apple Watch da dahil olmak üzere, Apple Watch için daha da önemli bir güncellemenin önümüzdeki yıl yapılması bekleniyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba