More

  Gürman: Apple, 2022 için iPad Pro’nun yeniden tasarımını, üst düzey iMac’i, yeni Mac Pro’yu ve daha fazlasını planlıyor

  Apple, 2021’de iPhone 13 serisini, Apple Silicon tarafından desteklenen yeni Mac’leri ve daha fazlasını duyuran yoğun bir yıl geçirdi. 2022’ye bakıldığında, şirketten hala beklenecek çok şey var. en son sürümünde haber bülteni Bloomberg Mark Gurman, Apple’ın yeni yılda tanıtması beklenen her şeyi parçaladı.

  Bugünkü haber bülteninde Gorman, 2022’de Apple’dan ne beklenebileceği konusunda daha önce bildirilenlerin çoğunu doğruladı. Bilhassa, Apple’ın kablosuz şarj destekli yeni bir iPad Pro ve daha az güncelleme planladığını ve iPad Air’i sonlandırdığını söylüyor. Yeni başlayanlar için iPad.

  Gürman ayrıca, Apple’ın 2022 için yeniden tasarlanmış bir MacBook Air’in yanı sıra “Apple Silicon ile güncellenmiş ve geliştirilmiş bir iMac” olduğunu söylüyor. Gelecek yıl için yeni bir giriş seviyesi MacBook Pro, yeni bir Mac Pro ve yeni bir Mac mini de var.

  Gurman, Apple Watch için güncellenmiş bir Apple Watch SE, güncellenmiş bir standart model ve “ekstrem atletleri hedefleyen sağlam bir sürüm” dahil olmak üzere üç yeni model bekliyor.

  Gorman, “2021, Apple ürün güncellemeleri için mütevazi bir yıldı, ancak 2022’de çok çeşitli yeni ürünler bekliyorum. Gelecek yıl gelmesini beklediklerimin listesine bir göz atalım,” diyor. Gürman’a göre 2022’de Apple’dan beklenebilecek her şeyin tam dökümü şöyle:

  • Kablosuz şarjlı iPad Pro için yeni tasarım, ayrıca iPad Air ve giriş düzeyi iPad için güncellemeler.
  • Apple silikonlu sofistike ve yenilenmiş bir iMac, yeni 24 inçlik modelin üzerinde oturuyor.
  • 5G ile iPhone SE.
  • Yeni AirPods Pro kulaklıklar.
  • MacBook Air’in ürün tarihindeki en büyük yenilemesi, bir M2 çip ve yeni bir tasarım eklendi.
  • Mac mini’nin yeni sürümleri, giriş seviyesi MacBook Pro ve Apple silikonlu yenilenmiş Mac Pro.
  • Tabii ki, iPhone 14 serisi.
  • Yeni Apple Watch SE, güncellenmiş bir standart model ve ekstrem sporcuları hedefleyen sağlam bir model dahil olmak üzere Apple’dan üç yeni saat.
  • Ve belki de en önemlisi, Apple’ın ilk sanal ve artırılmış gerçeklik kulaklığını tanıtmak.

  Tüm bunlar geçişle biterse, Apple’ın 2022 için yapacak çok işi olduğu açık. Sizi en çok neyi görmek için heyecanlandırıyor? Yorumlarda bize bildirin!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index