More

  Gözden Geçirme: Moshi iVisor, parlak iPad + MacBook’u bu dış mekan dostu mat ekran koruyucularla evcilleştiriyor

  Yıllar önce Apple, parlama önleyici ekrana sahip MacBook Pro’yu piyasaya sürdü, ancak nano dokulu Pro Display XDR dışında, bugün Apple’ın ürün yelpazesinde hiçbir yerde mat ekran yok. Moshi, son birkaç haftadır hem MacBook Pro’mda hem de iPad Pro’mda kullandığım iVisior’un mat ekran koruyucuları serisiyle bu boşluğu doldurmayı amaçlıyor.

  dengeleyici

  Benim için bir ekran koruyucunun en önemli özelliklerinden biri ve genellikle ondan kaçınmamın nedeni, kolay kurulum sürecidir. Ancak iVisor’un iPad Pro’ya ve hatta 16 inç MacBook Pro’ya kurulumu inanılmaz derecede kolaydır.

  Paket, tozu, parmak izlerini ve diğer kalıntıları gidermek için küçük bir temizleme bezi içerir. Cihazınızın ekranını tamamen temizledikten sonra, iVisor’u MacBook veya iPad ekranınızın kenarlarıyla hizalayın ve aşağı bastırın. Ekran koruyucuyu FaceTime kameranın etrafına hizalamayı en kolay buldum, ancak ortam ışığı sensörleri için küçük kesikler de var.

  iVisor kurulum süreciyle ilgili en iyi şeylerden biri, ekranın altında baloncuk oluşmamasıdır. Moshi’nin bunu nasıl başardığından tam olarak emin değilim ama en hafif tabirle oldukça etkileyici. iVisor’ın diğer bir avantajı da, ister biraz eğri, ister sadece silinmesi gerektiği için, kolayca çıkarılabilmesidir. Yapıştırıcıya zarar vermeden çıkarabilir, suyla temizleyebilir ve birçok kez yeniden uygulayabilirsiniz.

  9to5Mac’i alın

  Mat bir ekrana sahip olmaya olan ilgim, ilk olarak bu yılın başlarında Apple’ın nanodokulu Pro Display XDR’sini şahsen gördüğümde arttı. O zamana kadar yansıma önleyici ekranlara pek ilgim yoktu ama onları şahsen görmek beni biraz araştırma yapmaya ve 12,9 inç iPad Pro ve 16 inç MacBook Pro’m için Moshi iVisor sipariş etmeye sevk etti.

  Yansıma önleyici iVisor’un iPad Pro ve MacBook Pro’daki en büyük avantajı, her iki cihazı da açık havada ve güneş ışığında kullanmanın ne kadar kolay olduğudur. Havalar düzeldikçe, özellikle yakın gelecekte kahvehaneyi ziyaret etmek mümkün olmadığı için, kendimi giderek daha fazla arka bahçede çalışırken buluyorum.

  Ancak, yönetim kurulu genelinde faydaları vardır. Örneğin, hem iPad Pro’da hem de MacBook Pro’da iVisor, gündüzleri karanlık modda görmeyi kolaylaştırır. Ekranınızdaki parmak izi sayısını da önemli ölçüde azaltır, bu özellikle iPad Pro’da kullanışlıdır. Tabii ki, ekranlarınız için çizilmelere ve çizilmelere karşı ekstra bir koruma katmanı da sağlar; bu, özellikle iPad Pro’nuzu ara sıra kılıfsız kullanmayı seviyorsanız kullanışlıdır.

  Özellikle iPad Pro için, dokunmatik ekranı iVisor yüklü olarak ilk kez kullandığınızda bir ayarlama süresi vardır. Mat ekran koruyuculu iPad Pro dokunmatik ekranını kullanmak, parlak ekran koruyucusundan tamamen farklı bir his veriyor. Özellikle yeni Magic Keyboard ile yoğun bir Apple Pencil kullanıcısı değilim, ancak iVisor, iPad Pro’nun ekranındaki yazma deneyimini kağıt gibi hissettiriyor.

  Son olarak, iPad Pro ve MacBook Pro’da yüklü iVisor ile görüntü kalitesinde çok az etki fark ettim. Tamamen beyaz arka planlarda çok az miktarda gökkuşağı vardır, ancak özellikle onu aramıyorsanız muhtemelen asla fark etmeyeceksiniz.

  Sonuç olarak, MacBook ve iPad’imde ekran koruyucu kullanmaya her zaman karşı çıkan biri olarak, Moshi iVisor yansıma önleyici ekran koruyucunun büyük bir hayranıyım. Kurulumu ve temizliği kolaydır ve iPad veya MacBook’unuzu açık havada kullanma deneyimini büyük ölçüde geliştirir.

  Tüm yeni iPad modelleri için Moshi iVisor mat ekran koruyucuyu burada ve farklı MacBook modelleri için burada bulabilirsiniz.

  Cihazlarınızdan herhangi birinde parlama önleyici veya mat ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Ne düşünüyorsun? Yorumlarda bize bildirin!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba