More

  Gözden Geçirme: Google’ın Pixel Buds A-Serisi, 99 ABD Doları değerinde mükemmel bir değerdir, ancak bir iPhone ile kullanılmalı mı?

  Google Pixel Buds A Serisini iPhone ile kullanmak beklediğimden daha iyi bir deneyim oldu, ancak AirPod’ları kullanmak kadar iyi değil. Apple’ın en büyük rakibi tarafından yapıldıkları için bu beklenmelidir. Ancak Google’dan Pixel Buds A, kulağa hoş ve uygun gelen mükemmel kablosuz kulaklıklardır. Kısacası, bazı tavizler vermeniz gerekse bile standart AirPod’lara göre kusursuz bir değer.

  Kulağın oturması ve şekli

  Google’ın Pixel Buds A’sı, standart AirPod’lar gibi evrensel kulaklıklar yerine kulak içi kulaklıklardır. AirPod’ların genel uyumu genellikle benim için çalışıyor. AirPods Pro, harika seslerine rağmen benim için her zaman bir meydan okuma olmuştur. Kulak uçlarının hiçbiri tam olarak uymuyor, bu yüzden her zaman Apple’ın doğru şekilde yapamadığını başka kimsenin de yapamayacağını düşünmüşümdür. Yanılmışım. Google’ın Pixel Bud tasarımı, kulağıma AirPods Pro’nun şimdiye kadar yaptığından daha iyi uyuyor. AirPods Pro’nun aksine kulaklarımda pek hareket etmiyorlar ve asla düşecekmiş gibi hissetmiyorum. Kulak uçları rahat ve yumuşaktır, ancak çok yumuşak değildir. Pixel Buds A ayrıca birden fazla boyutta gelir, böylece kulaklarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

  My White Pixel Buds A-Serisi

  Tasarımla ilgili sahip olduğum tek uyarı, kulaklıkları kulaklarımdan kolayca çıkarmak için herhangi bir sap veya bükülme olmamasıdır. AirPods gövdeleri gerçek dışı görünebilir, ancak Pixel Buds A’nın düz, dairesel tasarımının çıkarılması biraz daha fazla iş gerektirir. Buna rağmen, dairesel tasarım gerçekten çekici ve mütevazi.

  Kulaklık ve kasa tasarımı

  Düz dairesel tasarımın harika bir özelliği, kapasitif düğme olarak ikiye katlanmasıdır. Buton çok hassas değil ama güvenilir olacak kadar hassas. Duraklatmak için bir kez, sonraki şarkıya gitmek için iki kez veya önceki şarkıya gitmek için üç kez dokunabilirsiniz.

  Pixel Buds A’nın şarj kutusu, standart AirPod’lara çok benziyor, ancak parlak bir kaplama yerine gerçekten yumuşak dokunuşlu bir kaplamaya sahip. Elinizde tutmak ve bir çakıl taşı gibi hissetmek çok daha rahat. Standart ve daha pahalı Pixel Buds kablosuz şarj özelliğine sahiptir, ancak Pixel Buds A’da yoktur. Pil ömrü gerçekten iyi olduğu için bu büyük bir anlaşma değil. Onları çok fazla şarj etmek zorunda değildim. Ve şarj etmem gerektiğinde, altta kullanışlı bir USB-C bağlantı noktası var.

  iOS uyumluluğu

  Şimdi bunların bir iPhone’a bağlandığında gerçekte nasıl çalıştığından bahsedelim. Her şeyden önce, bunlar bir iPhone veya iPad ile kullanıldığında herhangi bir hızlı eşleştirme sunmuyor. Diğer eski Bluetooth aksesuarları gibi Apple cihazlarınıza bağlanırlar. Ayarlar’ı açın, Bluetooth’a gidin ve Pixel Buds A’yı seçin. AirPods gibi kulağınıza taktığınızda otomatik olarak bağlanacak ve kutuya koyduğunuzda bağlantıyı kesecektir. Apple’ın en gelişmiş eşleştirme teknolojisine erişimleri olmadığı için cihazlar arasında otomatik olarak geçiş yapmazlar. Pixel Buds A’nızı diğer Apple cihazlarınızla manuel olarak eşleştirmeniz gerekecek.

  Pixel Buds A, Bluetooth ses menülerinde doğru görünüyor

  Pil widget’ı, eşleştirilmiş aksesuarları takip etmek için çok kullanışlı bir araçtı. Neyse ki Pixel Buds A, pil widget’ında zaten görünüyor. AirPods gibi, ihtiyacınız olduğunda şarj olmalarını sağlayabilirsiniz. Tek sorun, her bir Pixel Bud için pil ömrünü görmemenizdir.

  Piksel Tomurcukları A, Pil widget’ında görünür

  Pixel Buds A, sesi kulağınızdan çıkardığınızda da sesi duraklatır. Bu, Apple’ın henüz piyasaya sürdüğü Beats Studio Buds ve 50 $ daha ucuz olan Pixel Buds A üzerinde büyük bir adım. Pixel Buds A, aktif gürültü giderme özelliği sunmasa da kulağa harika geliyor. Yani 99 dolarlık fiyat etiketi onu mükemmel bir değer yapıyor. Unutulmaması gereken başka bir şey de, bunların “Hey, Siri” komutuyla çalışmadığıdır, ancak Siri ile manuel olarak konuşmaya başlamak için kulaklığa dokunup basılı tutabilirsiniz.

  Yazılım güncellemesi yok

  Pixel Buds A’yı iPhone veya iPad ile kullanmanın büyük bir dezavantajı vardır. Bu, iOS ve iPadOS için Pixel Buds uygulamasının eksikliğidir. Apple gibi Google da performansı ve bağlantıyı geliştirmek için Pixel Buds için düzenli olarak yazılım güncellemeleri yayınlar. Bir Android cihazınız varsa yazılım güncellemeleri için Pixel Buds A’yı bu cihaza bağlayabilirsiniz. Ama yapmazsan şanslısın. Yine de kulaklıkların iyi bir bağlantısı var. Bazen hata veriyor ama onun dışında sorun olduğunu söyleyecek kadar sorun yaşamadım.

  Google Play’de Pixel Buds uygulaması

  Google’ın iOS için Pixel Buds uygulamasını yayınlamasını gerçekten diliyorum. Microsoft, bir iOS cihazıyla kullanıyorsanız, Yüzey Kulaklıkları için bir tane sunar.

  Android kullanıyorsanız

  9to5Google’daki arkadaşlarımız Pixel Buds A Serisini ve bunların Android cihazlarla nasıl çalıştığını inceledi. Ben Schoon’un incelemesini okumak için oraya gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. İncelememde şunları söyledim:

  Pixel Buds A-Serisi ile anlaşmayı bozmak yok. Normal Piksel Tomurcuklarından önemli hiçbir şeyden vazgeçmeden, tahtadaki deneyimi makul bir fiyata hemen hemen kanıtlıyorlar.

  Bir dizi yeşil piksel çekimi

  Çözüm

  Beyaz Pixel Buds A’ya sahibim, ancak Google bunları adaçayı yeşili olarak da sunuyor. Tamamen beyaz tasarımı gerçekten beğendim, kulakta ve kasada zarif görünüyorlar. Pixel Buds A’yı doğrudan Google’dan sipariş edebilir veya yerel Best Buy mağazanızdan alabilirsiniz. Pixel Buds, Best Buy mağazalarında şüpheli bir stokta bulunuyor, bu nedenle mağazanızı ziyaret etmeden önce mutlaka kontrol edin.

  Bence Pixel Buds A Serisi, 99 $ fiyat etiketine tamamen değer. 2019’un başından beri güncellenmemiş olan ve kablosuz şarj kutusu olmadan hala 159 ABD dolarına mal olan temel AirPod’lardan daha iyi bir değer olduklarını söyleyebilirim. Yukarıdaki yeni Beats Studio kulaklıklarını da tavsiye ederim. Bunlar gürültü önleme sunarken, kulaklarınızdan çıkardığınızda cihaz senkronizasyonu ve duraklatma gibi özellikleri kaçırıyorlar. Uzun lafın kısası, evet biraz para biriktirebilir, bunları iPhone’unuzla kullanabilir ve harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba