More

  Google’ın bir sonraki oyun oyunu YouTube mini oyunları olabilir

  Bu yılın başlarında Stadia’nın ölümünün ardından Google, YouTube içinde “Playables” ile başka bir oyun girişimi planlamayı planlıyor.

  Göre Wall Street Gazetesi Cuma günü, “YouTube, çevrimiçi oyunlar için şirket içi bir ürünü test ediyor.”

  “Oynatılabilirler”, “mobil veya masaüstü”nde YouTube uygulamasından/web sitesinden erişilebilen başlıklara sahip bu oyun özelliğinin adıdır.

  Rapora göre çok sayıda ayrıntı var ama yalnızca bir ayrıntı var: “Stack Bounce, oyuncuların zıplayan bir topla tuğla katmanlarını parçalamaya çalıştıkları bir atari oyunu.” Şu anda personel ile dahili olarak test edilmektedir.

  Hızlı bir arama, yavaş bağlantıları olan düşük güçlü cihazlar için oyunlar oluşturmak için bir Alan 120 projesi olarak ortaya çıkan mevcut bir GameSnacks başlığı olduğunu ortaya koyuyor. Bunu zaten Android Auto’da ve doğrudan web’de bulabilirsiniz.

  Ancak, bu hafif HTML5 başlıklarının YouTube’un Playables ile yaptıklarının kapsamı olup olmadığı net değil. the Wall Street Gazetesi Bunu, şirketin “reklam harcamalarındaki yavaşlamanın ardından yeni büyüme alanları” bulma arzusu olarak çerçevelendirin. Yorum istendiğinde, Google şunları söyledi:

  Bir şirket sözcüsü yaptığı açıklamada, “Oyun, YouTube’da her zaman odak noktası olmuştur” dedi. “Sürekli yeni özellikler deniyoruz, ancak şu anda duyuracak bir şeyimiz yok.”

  Sadece GameSnacks’ten başlıklar sunmak, diğer video siteleriyle ve YouTube Podcast’leri gibi diğer yeni genişletmelerle uyumlu değildir. Ek olarak, bu kısa oyunların arkasında gerçek bir topluluk yönü yoktur.

  Stadia’nın YouTube entegrasyonu, doğrudan bir videodan oyunlara atlamanıza ve hatta bir canlı yayına katılmanıza olanak tanır. Tabii ki, Google’ın daha önceki oyun oynama girişimi, geniş çapta benimsenmeden öldü.

  Bu arada, PC istemcisinin piyasaya sürülmesinden sonra Google Play Oyunlar planının geri kalanını hâlâ bekliyoruz. 2021’de Apple ve Epic Games davası nedeniyle kapsamlı bir yol haritası sızdırıldı.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba