More

  Google’dan GIFI’ye hazır oluşturucu, Chrome sohbet robotu ile Arama

  Bugün yayınlanan yeni bir rapor, Magi’nin yanı sıra Google’ın Görsel Arama ve Chrome’da üzerinde çalıştığı, tarayıcının sohbet botu da dahil olmak üzere diğer üretken AI özelliklerini ayrıntılı olarak açıklıyor.

  New York Times’a göre Google, Google Görsel sonuçlarında yapay zeka görüntüleri oluşturmak için bir “GIFI” geliştiriyor. Şirket daha önce Imagen ve Parti metinden görüntüye oluşturucular sunmuştu ve Şubat ayında bunun Android’de Gboard’a gelebileceğini öğrendik.

  Google, sunum oluştururken öğeleri hızlı bir şekilde bulmak için kullanışlı olacak Slaytlar gibi Workspace ürünlerine gelecek böyle bir oluşturucuyu resmi olarak önizledi:

  “Searchalong”, Google Chrome’da kullanıcıların web’de gezinirken soru sormasına izin veren bir sohbet robotu olarak tanımlanır:

  Örneğin, insanlar sohbet robotundan bir Airbnb kiralama yakınındaki etkinlikleri isteyebilir ve yapay zeka, yanıt vermek için sayfayı ve internetin geri kalanını tarar.

  Bu yılın başlarında, Bard’ı ChromeOS’e getirme çalışmalarını da gördük.

  Ayrıca, “kullanıcılara açık uçlu AI metin konuşmaları yoluyla yeni bir dil öğretecek” bir “Tivoli Öğretmeni” de var. Bu ürün fikirlerinin “çeşitli geliştirme aşamalarında” olduğu söyleniyor.

  Google ayrıca, kullanıcıların “bir sohbet robotuyla sohbet ederek müzik aramasına” izin vermeyi de araştırıyor, ancak bunun herhangi bir şekilde YouTube Müzik ile ilgili olup olmadığı ve yalnızca bir Google arama özelliği olup olmadığı net değil. Başka bir istismar, “insanların Google Earth’ün yapay zeka destekli haritalama teknolojisini kullanmasına” izin vermektir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index