More

  Google, YouTube Premium’un fiyatını aylık 13,99 ABD dolarına yükseltti

  Bireysel bir YouTube Premium aboneliğinin fiyatı, yeni ve mevcut müşteriler için ABD’de ayda 2 ABD doları artarak 13,99 ABD dolarına çıkıyor.

  Bu fiyat artışı youtube.com/premium adresinde görüldüğü gibi yeni aboneler tarafından kullanılabilir. 11,99 ABD doları yerine YouTube Premium’un aylık maliyeti artık 13,99 ABD dolarıdır. Bu arada, iOS YouTube uygulamasından abone olursanız 18,99 ABD dolarıdır.

  “Harika hizmetler ve özellikler sunmaya devam etmek için ABD’deki YouTube Premium ve YouTube Music Premium abonelerinin fiyatlarını güncelliyoruz. Bu yeni fiyatın, abonelerin arka planda oynatma, çevrimdışı ve YouTube Music uygulamasını kullanarak 100 milyondan fazla şarkıya kesintisiz erişimle reklamsız YouTube’un keyfini çıkarmasına olanak tanıyan YouTube Premium’un değerini yansıttığına inanıyoruz.”

  YouTube sözcüsü

  Geçen yılın sonuna doğru, Family Premium planları önemli bir artışla aylık 22,99$’a ulaştı. Bu bugün hala aynı. Ocak 2022’de tanıtılan yıllık abonelik, 20 ABD doları artışla 139,99 ABD dolarına çıkıyor. Aylık ödemeye kıyasla 27,89 ABD doları tasarruf edebilirsiniz.

  YouTube, YouTube Premium’un (eski adıyla “Red”) fiyatını en son 2018’de YouTube Music’in yeniden lansmanıyla artırmıştı.

  YouTube ayrıca Music Premium’un fiyatını aylık 9,99 dolardan 10,99 dolara yükseltiyor. Geçen yıl Apple ve Amazon’un benzer hamleleri bağlamında bu şaşırtıcı değil. Ek olarak, YouTube reklam engelleyicilere karşı sıkı önlemler alıyor.

  Mevcut aboneler, bir sonraki faturalandırma döngüsünde yeni fiyatları görmeye başlayacak. Gelecek bir e-posta, değişiklikleri açıklayacaktır. Beş yıl önce büyükanne ve büyükbaba olanlar (Google Play Müzik ve/veya YouTube Red kullananlar), mevcut ücret üzerinden üç ay daha alacaklar.

  Bu arada, YouTube bugün herhangi bir uluslararası fiyatlandırma değişikliği açıklamıyor. Gelecekteki herhangi bir artış 30 gün önceden bildirilerek gelir.

  YouTube Premium, reklamları kaldırır (ancak içerik oluşturucuları destekler), videolar için yalnızca ses oynatmaya ve çevrimdışı erişim için indirmelere izin verir. Diğer özellikler arasında 1080p Premium akış kalitesi, Google Meet’te paylaşılan görüntüleme, özellikleri önceden test etme yeteneği ve bazı genişletilmiş ücretsiz denemeler yer alır.

  YouTube Premium’da daha fazlası:

  teşekkürler Daniel

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba