More

  Google Takvim, ücretsiz rezervasyonlar ve Gmail program paylaşımı ekler

  2021 Workspace Individual’da duyurduktan sonra Google, artık takvim randevu planlamasını kişisel hesaplara getirirken Gmail, programın e-postalarda etkileşimli paylaşımını ekliyor.

  Randevu planlama, işletmelerin müsaitlik durumu ve arabellekler ve günlük maksimum randevu sayısı gibi özelliklerle çakışmaları önlemek için tam takvim entegrasyonuyla bağlantı yoluyla paylaşılan rezervasyon sayfaları oluşturmasına olanak tanır.

  gelirken Gmail hesapları ücretsizdirGoogle Takvim kullanıcıları, tek bir rezervasyon sayfasıyla sınırlandırılacaktır. Kişisel kullanım durumları, “arkadaşlarınız ve ailenizle zaman ayırmayı veya kendinizi profesyonel ağınız için uygun hale getirmeyi” içerir. Bu, önümüzdeki haftalarda tam olarak kullanılabilir olacak şekilde bugünden itibaren kullanıma sunuluyor.

  Ücretli bir hesaba (Workspace Individual veya Google One Premium) yükseltme adımı, sınırsız sayıda rezervasyon sayfası oluşturma yeteneği ve rezervasyonlar için otomatik e-posta hatırlatıcıları ve müsaitlik durumu için birden çok takvimi kontrol etme gibi özelliklerdir.

  Önümüzdeki aylarda Workspace Individual, Business Standard, Business Plus, Enterprise Starter, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Standard, Education Plus ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için yeni bir özellik ücretli randevular. Bu, Stripe hesabınızı bağlayarak ve bir fiyat belirleyerek çalışır. İlgilenenler sayfa üzerinden rezervasyon yapabilir ve ödeme bilgilerini girebilirler.

  Bu arada, bir dosya paylaşabileceksiniz Google Takvim’in doğrudan Gmail’de kullanılabilirliği Önerilen toplantı zamanlarının bir listesini dahil etme imkanı ile. Bu, kişisel hesaplar ve ücretsiz çalışma alanı hesapları için kullanılabilir:

  E-posta alıcıları daha sonra önerilen saatleri inceleyebilir ve otomatik bir takvim daveti almak için doğrudan e-postadan bir zaman seçebilir. Bu özellik, önümüzdeki haftalarda tüm Google Workspace kullanıcılarının kullanımına sunulacaktır.

  the E-posta şablonu Gmail’de grup gönderme özelliği de daha fazla özelleştirme seçeneği sunar. Mevcut bir şablonu özelleştirebilir, özel bir düzeni birden çok kampanyada yeniden kullanabilir veya tamamen yeni bir düzen oluşturabilirsiniz.

  Ek olarak, e-postanın farklı bölümlerini sürükleyip bırakarak değişiklik yapmayı ve içeriği taşımayı kolaylaştırabilirsiniz. Bu özellikler, bireysel Workspace abonelerine önümüzdeki haftalarda sunulacak ve bu yıl içinde diğer Workspace sürümlerinde kullanıma sunulacaktır.

  Son olarak, Google E-Tablolar desteği var Posta birleştirme:

  Belirli Workspace aboneleri (Workspace Individual, Business Standard, Business Plus, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Standard, Education Plus müşterileri ve sivil toplum kuruluşları), bir e-postayı 1.500 kişiye kadar kişiselleştirmek için bir Google E-Tablosundaki herhangi bir sütundaki verileri bağlayabilecektir. alıcılar.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba