More

  Google Takvim, Gmail’e dayalı olarak rastgele etkinlikler oluşturur

  Google Takvim ile ilgili nispeten yaygın bir hata, alakasız Gmail iletilerinden kaynaklanan rastgele etkinlikler oluşturmaktır.

  Son bir gündür Google Takvim, belirli bir etkinlikle ilgili olması gerekmeyen Gmail iletilerine dayalı olarak gün boyunca rastgele oluşturulmuş etkinlikler gösteriyor. Listelenen tarihlere sahip e-postaların tetikleyicilerden biri olabileceği görülse de, bu hatayla ilgili net bir model yoktur.

  Hesaplarımızdan birinde oluşturulduğunu gördüğümüz yaygın bir olay: bazılarının yanı sıra Gün boyunca bir takvim etkinliği olarak görünen ve aynı başlıktaki Android telefonlarda bir hatırlatma bildirimi olarak görünen ABD Mali Gizlilik Bildirimidir. Görünüşe göre haber bültenleri bu olayları tetikledi.

  Kesin neden henüz net değil, ancak düzeltme oldukça basit olmalıdır. Ayarlar > Gmail’den Etkinlikler altında Google Takvim ayarlarınıza girerek, “Gmail’den etkinlikleri otomatik olarak takvimime ekle” onay kutusu kapatıldığında bu etkinlikleri oluşturmayı bırakmalısınız. Bu düzeltme, 2019’da görünen spam davetleri durdurmak için de kullanıldı.

  Google Takvim hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index