More

  Google, Slaytlar’da resim oluşturmaya başlıyor

  Google, Workspace Labs’ı Gmail, Dokümanlar ve Slaytlar’da resim oluşturma da dahil olmak üzere üç yeni özellikle genişletiyor.

  Geçen ay I/O 2023’te duyurulduğu üzere Google, kullanıcıların sunumlar için özel arka planlar oluşturmasına yardımcı olacak Slaytlarda Görüntü oluşturma özelliğini kullanıma sunuyor. Hızlı giriş için bir “görmeme yardım et” yan paneli olacaktır.

  Ardından bir stil seçebilirsiniz: fotoğraf, illüstrasyon, düz düzen, arka plan, küçük resim veya hiçbir şey. Google, “daha fazlasını gösterme” özelliğine sahip 6-8 tasarım üretecektir.

  Bugün Google, bunun kademeli olarak Workspace Labs programındaki güvenilir test kullanıcılarına sunulduğunu bildirdi. Ek olarak, şirket bize bunun Google’ın Imagen’i de içeren resim oluşturma modellerinden güç aldığını söylüyor.

  Bu arada, Gmail’de Yazmama Yardım Et, önceki konuyu dikkate alan yanıtlar için bağlamsal önerilerle genişletildi. Google, isteminizden ürettiği yanıta, yanıtladığınız kişinin adı ve varsa tarihler/zamanlar gibi belirli ayrıntıları ekleyecektir.

  Dokümanlar’da Yazmama Yardım Et, iş başvurusundaki şirketinizin adı gibi ayrıntıları eklemenizi hatırlatmak için oluşturulan bir yanıta otomatik olarak akıllı segmentler ve diğer değişkenler ekler.

  Google Workspace Labs’a kaydolabilirsiniz Burada.

  Google Workspace’te daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun