More

  Google, Pixel Watch için Gmail ve Calendar Wear OS uygulamaları üzerinde çalışıyor

  Pixel Watch’a giden yolda, Wear OS’yi hayata geçirmek için birçok birinci taraf uygulaması düzeltildi ve piyasaya sürüldü ve Google, Gmail ve Takvim ile bu ivmeyi sürdürmeyi planlıyor.

  Google’ın tercihinin bir yansıması olarak giyilebilir platformda hiçbiri yoktu ve her iki işlevi de halletmek için telefonunuzdan gelen zengin bildirimlere güveniyordu.

  Bugün Pixel Watch’taki takvim deneyimi, bir sonraki etkinliği veya çeşitli saat yüzü komplikasyonlarını gösteren bir panelden erişilebilen Agenda uygulaması tarafından da hallediliyor. Tüm ayrıntıları görmek için bir etkinlik açabilirsiniz, ancak uygulamanın kendisi yalnızca üç günlük randevuları gösterir ki bu neredeyse yeterli değildir. Yeni etkinlik oluşturma tamamen Google Asistan ve sesli iş akışı tarafından gerçekleştirilir.

  Ajanda, Samsung’un zaten Galaxy Watch’ta tam bir uygulama sağladığı temel bir ay veya hafta görünümünden yoksundur.

  Gündem kutusu ve “başvuru”

  Galaxy Watch takvim uygulaması

  Bu arada, e-posta tamamen bildirimlerle işlenir. Bunlara yalnızca ana bildirim akışından erişebilirsiniz ve bunlar gittikten sonra geri dönebileceğiniz gelen kutusu teklifi yoktur. Bu deneyim, Outlook for Wear OS ve Apple Watch için tam istemci ile karşılaştırıldığında sönük kalır.

  Platformdaki her iki uygulamayı da savunan son gönderimizden bu yana, Google’ın Wear OS için hem Gmail’i hem de Calendar’ı test ettiğini öğrendik. Deneyim bize “tamamlandı” olarak tanımlandı, ancak bunun bir etkinlik oluşturmayı mı yoksa yeni e-postalar oluşturmayı mı kapsadığını söyleyemedik. Bu arada, testi Pixel Watch üzerinde yapsaydık şaşırtıcı olmazdı.

  Apple Watch Mail ve Outlook for Wear OS uygulaması

  Workspace uygulamaları açısından, Gmail ve Takvim, Google Keep’e katılarak ana not akışına göz atmanıza ve listeler dahil hızla yeni notlar oluşturmanıza olanak tanır. Yakın zamanda kullanıma sunulan ve yenilenen Mesaj ve Telefon istemcilerini tamamlayan Google Kişiler de var.

  Wear OS hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba