More

  Google, Pixel Fold satışlarını artırmak için iPhone değişimleri için fazla ödeme yapıyor

  Google, dün yıllık Google I/O geliştirici konferansında bir dizi yeni donanım ve yazılım güncellemesini duyurdu. En çok manşetleri çalan ürünlerden biri, şirketin katlanabilir akıllı telefonlara ilk adımı olan, uzun zamandır beklenen Google Pixel Fold.

  arkadaşlarımız olarak 9to5Google Bildirildiğine göre, Pixel Fold önümüzdeki ay satışa sunulacak ve Google, iPhone kullanıcılarını bazı etkileyici kazançlı takas değerleri ile baştan çıkarabileceğini umuyor.

  Google *gerçekten* iPhone kullanıcılarının Pixel Fold’u denemelerini istiyor

  Google Pixel Fold, 1.799 ABD Doları’na satılacak ve 27 Haziran’da satışa sunulacak. Müşterilerin bu fiyatı karşılamasına yardımcı olmak için Google, tüm satın alma işlemleriyle birlikte ücretsiz bir Pixel Watch sunuyor ve yükseltmeleri teşvik etmek için takas değerlerine büyük önem veriyor.

  Apple henüz katlanabilir akıllı telefon ve tablet pazarına girmedi. Söylentiye göre şirket, iPhone ve iPad için birkaç farklı katlanabilir prototip üzerinde çalışıyor. Ancak bu cihazların yakın gelecekte herhangi bir zamanda piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Google, geçmişte Samsung gibi, katlanabilir bir form faktörü isteyen iPhone kullanıcılarının potansiyel talebinden yararlanmak istiyor.

  Google, web sitesinde, Apple’ın kendi anlaşmalarından ve üçüncü taraf takas hizmetleri tarafından sunulanlardan daha iyi olan iPhone takas değerlerinin reklamını yapıyor. Örneğin Google, 128 GB depolama alanına sahip bir iPhone 14 Pro ile ticaret yapan kullanıcılara 900 $ teklif ediyor. Bu, yepyeni iPhone 14 Pro’nun maliyetinden sadece 100 $ daha az.

  Google, iPhone 13 Pro için Pixel Fold’a yönelik 850 ABD doları takas kredisi sunuyor. Bu, Apple’ın aynı cihaz için ilan ettiği 530 dolarlık takas fiyatından 320 dolar daha fazla.

  Google ayrıca iPhone takaslarına kendi Pixel cihazları için takaslardan çok daha fazla değer verir. Örneğin, Pixel 7 Pro’yu Pixel Fold’a çevirmek size 380$’lık bir kredi kazandıracak. Geçen Ekim ayında piyasaya sürülen Pixel 7 Pro, temel 128 GB yapılandırması için 899 ABD doları fiyatla satılıyor.

  Google’ın Pixel 7 Pro için yaptığı değişim tekliflerine bakarsanız şirketin Pixel Fold’a ne kadar odaklandığını görebilirsiniz. Bir Pixel 7 Pro satın aldığınızda Google, bir iPhone 13 Pro için 300 ABD doları takas kredisi sunar; bu, bir Pixel Fold’u takas ettiğinizde aynı telefon için vereceğinizden çok daha azdır.

  Google’ın iPhone anlaşmaları için fazla ödeme yapma stratejisinin Pixel Fold satışlarını artırıp artırmadığı henüz belli değil. Ne de olsa Pixel Fold, Google’ın ilk katlanabilir cihazı ve nasıl olduğunu görmek için tam incelemeleri beklememiz gerekecek. atın üstünde 9to5GoogleAbner Lee, cihazı denedikten sonra Pixel Fold’un kendisini etkilediğini söylüyor:

  Google, Pixel Fold kapatıldığında boşluk olmamasını sağlamak için eş zamanlı çift eksenli, dört kamlı menteşeyi tasarlamak için çok zaman harcadı. Pixel Fold’u açmak ve kapatmak, Google’ın 180 derecelik sıvı sürtünmeli menteşe olarak adlandırdığı, farklı konumları kapalı tutan sağlam, dokulu bir mıknatısla tutan şeyin mümkün kıldığı kusursuz bir eylemdir. Google ayrıca, çizilmeye karşı yüksek dayanıklılık sunduğu söylenen paslanmaz çelik dış yüzeyiyle de gurur duymaktadır. Geri dönüştürülmüş reçine ve geri dönüştürülmüş yapıştırıcı kullanan arka buzlu camla eşleşir.

  iPhone’unuzu bir Google Pixel Fold ile takas etmeyi mi düşünüyorsunuz? Yoksa Apple’ın katlanabilir cihazlara kendi baskısını yapmasını mı bekliyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba