More

  Google, Pixel 6 ve 6 Pro telefonlar, 6a için Mart 2023 güncellemesini kullanıma sunuyor

  Geçen Pazartesi Google, Pixel 4a-5a ve 7 serisi için Mart 2023 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte Android 13 QPR2’yi kullanıma sundu. Mart güncellemesi şimdi Pixel 6, 6 Pro ve 6a telefonlara yayılıyor.

  Mart güncellemesi, Pixel telefonların çoğu için bir hafta geç – 6’sı yerine 13’ünde – geldi. Geçen Pazartesi, Pixel 6, 6 Pro ve 6a, ortak donanım faktörü olan orijinal Tensor çipiyle herhangi bir yapı almadı.

  O zamandan beri Samsung Exynos modemlerinin ciddi güvenlik açıkları olduğu ortaya çıktı. Google, Mart 2023 güncellemesiyle Pixel telefonlar için dört sorunun (CVE-2023-24033 + CVE-2023-26496, CVE-2023-26497, CVE-2023-26498) düzeltildiğini ve VoLTE ve Wi-Fi’nin devre dışı bırakılmasını önerdiğini söyledi o zamana kadar arıyorum. Ancak, gecikmenin nihai nedeninin bu olup olmadığı net değil.

  2023-03-20Google Pixel, Mart 2023 Güvenlik Bültenini, Pixel 6 ve Pixel 7 için uzaktan İnternet’ten temel banda kod yürütme güvenlik açıklarının Mart 2023 güncellemesinde, başlangıçta belirtildiği gibi yalnızca bir güvenlik açığının değil, tümünün giderildiğini gösterecek şekilde güncelledi.

  Proje Sıfır

  Durum ne olursa olsun, Pixel 6 serisi için fabrika görüntüleri ve OTA ile Mart 2023 güncellemesi bugün kullanıma sunuluyor. Küresel ve WINDTRE (İtalya) / Kanada sürümleri var:

  Android 13 QPR2, tam Hızlı Ayarlar sayfasına büyük bir dijital saat eklerken, taşıyıcı adı artık durum çubuğu simgelerinin üzerinde görüntüleniyor ve pil yüzdesi, kalan gün/saat tahminiyle değiştirildi. Piksel Başlatıcı ayrıca dolgu düzenlemelerini ve daha büyük klasörleri de görür ve Health Connect artık önceden yüklenmiştir.

  Pixel 6 serisi için 40’tan fazla düzeltme vardır ve Pixel 6a özellikle şu üç geçici çözümden yararlanır:

  • Dokunma yoğunluğunun ve belirli koşullarda yanıtın ek olarak ayarlanması
  • Belirli durumlarda önyükleyicinin kilidinin açılmasını engelleyen bir sorun için düzeltme
  • Belirli durumlarda cihazın Android’i açmasını engelleyen bir sorun için düzeltme

  Bu arada Pixel Feature Drop, Google Camera 8.8’in kullanıma sunulmasıyla Pixel 6 ve 6 Pro’da Night Sight’ı hızlandırırken, daha büyük model UWB dijital araba anahtarı desteği alacak. Benim İçin Bekle şimdi Japonya’ya geliyor ve Bir Bakışta cihazlar arası zamanlayıcılar ekliyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.


  Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index