More

  Google Phone uygulaması, arama sırasında alt çubukla yeni bir kullanıcı arayüzünü test ediyor

  Pixel telefonlar için aramaları ve çeviriciyi yöneten Google Phone uygulaması, bir tür “alt çubuk” arayüzü içeren yeniden tasarlanmış bir arama içi kullanıcı arayüzünü test ediyor gibi görünüyor.

  Bu yılın başlarında Google Phone uygulaması, Material You için bariz bir ilham kaynağı olan yeni bir çevirici tasarımını kullanıma sundu, ancak uygulama o zamandan bu yana aylar içinde çoğunlukla sessize alındı. Şimdi, başka bir tasarım güncellemesi arama içi kullanıcı arayüzünü yeniliyor gibi görünüyor.

  Bazı okuyucuların son 24 saat içinde keşfettiği gibi, yeni On-The-Go Kullanıcı Arabirimi “alt çubuk” türünde bir kullanıcı arabirimi benimsiyor. Alt çubuğun kullanımı Google uygulamalarında çok yaygındır, ancak bu, önceki Google Telefonunun kullanıcı arayüzünde çok daha yukarıda görünen simge ızgarasından kesin bir değişikliktir.

  Varsayılan olarak, yeni kullanıcı arabiriminde Klavye (Çevirici), Sessize Alma, Hoparlör için düğmeler ve kullanıcı arabiriminin alt kısmında, aramayı bitirmek için kullanılan düğmenin hemen üzerinde bir “Diğer” seçeneği görüntülenir. “Diğer” seçeneğine tıklamak, mevcut kullanıcı arayüzünde olduğu gibi Bağlan, Kaydol ve Ekle düğmelerini getirecektir.

  Yeni kullanıcı arayüzü genel olarak harika görünse de, yaygın olarak kullanılamıyor gibi görünüyor. Değişiklik, şu anda genel beta sürümünde olan Google Phone v90.0.475844574 ile gelecek gibi görünüyor. Ancak, bu sürüme sahip olmamıza rağmen aynı kullanıcı arayüzünü göremediğimiz için bu, sunucu taraflı bir değişiklik gibi görünüyor. Kullanıcı arayüzü en az bir Pixel cihazında kullanıma sunuluyor, ancak Google’ın çeviricisini kullanan diğer Android telefonlara da sunulmasını beklemek mantıklı görünüyor – ancak şimdiye kadar yalnızca bir Pixel cihazında kontrol edebildik. .

  İlgili: Google Play Store’daki Android uygulama beta programlarına nasıl katılabilirsiniz?

  Bu yeni kullanıcı arayüzünü görüyor musunuz? Aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin!

  teşekkür ederim Shazam’larVe abdullah!

  Google’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index