More

  Google Chrome, özel sekmeler için kısmi destek ekler

  Google, geliştirici tanımlı kısmi görünümde özel sekmeler açma özelliğini resmi hale getiriyor ve artık “Running in Chrome” markası da var.

  Chrome artık bir web sayfasını tam ekran modunda açmaya alternatif olarak Kısmi Özel Sekmeleri desteklemektedir. Geliştiriciler, örneğin, kullanıcılar genişletmek için yukarı kaydırana kadar ekranın yalnızca yarısını kaplayarak, özellikle “sekmeyi piksel cinsinden kısmi bir yer paylaşımına göre özelleştirebilir”.

  Google bunu “kullanıcıların yerel uygulamanız ve web ile aynı anda etkileşime girmesine izin vermek” olarak çerçeveler. Bu Google (Keşfet ve Ara) uygulamasını Eylül ayında deneyin. Özellikle arama sonuçlarını ararken arka plan bağlamının korunmasına yardımcı olur.

  Kısmi özel sekmeler şu anda Chrome da dahil olmak üzere birkaç tarayıcı tarafından desteklenmektedir ve yakında ek tarayıcı desteği bekliyoruz.

  Tarayıcınız kısmi özel sekmeleri desteklemiyorsa, sayfalar tam ekran modunda açılmaya devam eder.

  Bu arada, “Chrome’da bir şey açıldığında”, kullanıcıların otomatik doldurma ve kayıtlı şifreler gibi özelliklere erişebileceklerini bilmelerini sağlayan özel sekmeler fark edeceksiniz. Bu, sayfa yüklenirken CCT’lerin tam listesiyle birlikte uygulama çubuğunda görünür.

  Chrome’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun