More

  Google, Camera 8.8 güncellemesini Pixel 6/Pro’ya sunmaya devam ediyor

  En son güncelleme, Pixel 6 ve 6 Pro’ya daha hızlı bir Google Gece Görüşü kamerası getiriyor, ancak 8.8 sürümü henüz geniş çapta mevcut değil.

  Bu ayki Pixel Feature Drop’un bir parçası olarak duyurulsa da, daha hızlı Night Sight veya daha uzun pozlama süreleri arasındaki seçim, Google Kamera uygulamasına yapılan bir güncelleme aracılığıyla sunuluyor. Pixel 6 serisi için zaten geç gelen Android 13 QPR2’yi Mart 2023 güvenlik güncellemesi ile yüklemek onu etkinleştirmiyor.

  Pixel 6 veya 6 Pro’da Google Camera 8.8’e güncelledikten sonra Night Sight sekmesinin sağ alt köşesinde yeni bir düğme belirir. Faster Night Sight’ın fotoğraf çekmek için yalnızca iki saniyeye ihtiyacı vardır, ancak bunu altı saniyeye kadar “Maks” olarak da ayarlayabilirsiniz.

  Resmi Google hesabı bugün Reddit’te “v8.8 kamera güncellemesinin artık sürekli olarak kullanıcılara sunulduğunu” paylaştı. Bu, “kalite iyileştirme” içindir ve “Mart yazılım güncellemesinden bağımsız olarak gerçekleşir”.

  Kaliteyi artırmak için kamera güncellemesi v8.8 periyodik olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu, Mart ayı yazılım güncellemesinden bağımsız olarak gerçekleşir. Umarız bu bilgiler yardımcı olur!

  Geçmişte Google, önemli bir kamera güncellemesi yaygın olarak kullanıma sunulmadan önce ek yamalar içeren yeni sürümler yayınlıyordu. Diğer cihazlar için (4a, 5, 7 serisi), 8.8 sürümü Play Store aracılığıyla birkaç hafta önce kullanıma sunuldu ve görünüşe göre tamamen yayında. Pixel 6 sahipleri için durum böyle değil, ancak bu arada güncellemeyi yandan yüklemeyi deneyebilirler.

  Bu arada, 8.8 kamera, daha analog bir kullanıcı arayüzü ile Pixel 7 ve 7 Pro’nun yakınlaştırma kaydırıcısını değiştirir. Bu sürümde başka bariz değişiklik yok.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba