More

  Google, alakalı etiketler ve sonuçlarla Gmail aramasını geliştiriyor

  Google, alakalı etiketler ve sonuçlarla Gmail arama deneyiminizi geliştirmek için üç özelliği kullanıma sunuyor. Chat ayrıca yapay zeka tarafından oluşturulan özetler ve alanlar için yerleşik iş parçacığı ile bazı yükseltmeler alır.

  Android ve iOS uygulamalarında Google, “mesajları belirli bir Gmail etiketi içinde aramanıza” izin verir. Bu, kaydırma yapmak yerine hızlı bir şekilde bir etiket aramanıza olanak tanıyan tam ekran bir sayfayla şimdi kullanıma sunulmalıdır (ve tarihi Mayıs ayına kadar uzanabilir).

  Web üzerinde Gmail, aramanız “genel arama deneyimini iyileştirmek” için hiçbir şey döndürmediğinde “ilgili sonuçlar” döndürür.

  Google Sohbet cephesinde, bu ayın sonunda kullanıma sunulacak olan iOS desteğiyle artık Android’de mesajlarınızı ararken öneriler alıyorsunuz. Bu üç özellik, hem kişisel hem de Google Workspace hesaplarında kullanılabilir.

  Chat ayrıca “bir alandaki konuşmaların yararlı bir özetini sağlayan özetleri görme” özelliğini de kullanır. Aynı şekilde, dahil edilen sırt uygulaması Boşlukları uygulamaya başlar. Google, gelecek yıl konuşma konusuna göre düzenleme özelliğini kaldıracak.

  Bu arada, Cloud Next 2022’de duyurulduğu üzere Google, doğrudan Meet’te sunum yapmanıza izin verecek. Sun menüsünden başlatıldıktan sonra, Sekme seçeneğini ve ardından Sunumu Aç’ı seçin. Meet kullanıcı arayüzünün çoğunu masaüstü kaplayacak şekilde sağ alt köşede sonraki/son kontrole sahip olacaksınız. Görüntülü arama kontrolleri altta ve video kanalı ızgarası sağda görünür. Çalışmalar önümüzdeki haftalarda başlayacak. Kullanılabilirlik aşağıda gösterilmiştir:

  • Google Workspace Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Education Standard, Enterprise Plus, Education Plus, Upgrade Teaching & Learning ve sivil toplum kuruluşu müşterileri tarafından kullanılabilir
  • Google Workspace Essentials, Business Starter, Education Fundamentals, Frontline’ın yanı sıra eski G Suite Basic ve Business müşterileri için sunulmaz
  • Kişisel Google hesapları olan kullanıcılar tarafından kullanılamaz

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index