More

  Gmail’in yeniden tasarımı, iOS’taki ayarları büyük ölçüde basitleştiriyor

  Chat ve Meet’in eklenmesinden önce bile mobil cihazlarda Gmail tercihleri ​​zordu. Google şimdi iOS’ta Gmail ayarlarının yeniden tasarımını başlattı ve bu, umarım Android’e doğru yol alacaktır.

  Önceden, profil avatarınız yerine gezinme çekmecesinin altından erişilen Ayarlar’ı açtığınızda, sizi “Genel Ayarlar” ile başlayan ve ardından oturum açmış tüm hesaplarınızı listeleyen bir menüye yönlendiriyordu.

  Uygulama düzeyindeki ayarlar (posta ve tema kaydırma eylemleri gibi) “genel” olarak kabul edilirken, diğer her şey hesap ayarlarının açılmasını gerektirir. Bu, oldukça uzun bir liste için Hesap, Gelen Kutusu, Bildirimler, Genel (tekrar), Meet, Dürtmeler, Gelen Kutusu İpuçları ve Veri Kullanımı gibi bölümlere ayrılmıştır.

  Bu sürüm, yeniden tasarlanmış bir Ayarlar deneyimi sunarak tercihlerinizi yönetmenizi kolaylaştırır.

  App Store’daki değişiklik günlüğü

  iPhone ve iPad’de Gmail ayarlarının yeniden tasarımı Global ve Accounts ayrımından kurtulmakla başlıyor. Tercihler menüsü, Sohbet ve Toplantı seçeneklerini hemen ayırarak bu sekmeleri hızlı bir şekilde devre dışı bırakma özelliğiyle başlar. Bu arada, her şeyin öne çıkması için renk kodları kullanılır.

  Ardından, Bildirimler için daha üst düzey kontroller elde edersiniz, Gelen Kutusu ve Oluşturma ve Yanıtlama ise oldukça basittir. Son olarak, makul bir “Genel” bölümünüz var.

  1-2: gmail | 3: krom

  Bu, iOS’a çok özgü olsa bile Android’e geleceğini umduğumuz Gmail ayarlarının güzel bir yeniden tasarımıdır. Daha kullanıcı dostudur ve iOS için Chrome tercihlerine benzer. Google, tüm büyük uygulamalarını benzer bir şekilde güncellemek için iyi olur.

  Ayar yenilemesi, iOS’ta Gmail’in son sürümleriyle geniş çapta bildirildi, ancak 6.0.221002 sürümünün sürüm notları bugün resmi hale getiriyor.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun