More

  Gmail’in Yazmama Yardım Et özelliği Android ve iOS’a geliyor

  Geçen ay I/O 2023’ün hemen ardından Google, Workspace Labs’ı geniş çapta kullanıma sunmaya başladı ve Help Me Write artık kayıtlı test kullanıcıları için Android ve iOS için Gmail’de geniş bir kullanılabilirlik görüyor.

  Masaüstü uygulamasında olduğu gibi, önce tanıtıcı bir üretken yapay zeka istemiyle karşılanırsınız. Bundan sonra, sağ alt köşede “Yazmama yardım et” düğmesi görünecektir. Tıklamak, mavi/mor dalgayı iş başında gösteren Oluştur düğmesiyle bir bilgi istemi girmenizi sağlar. Yeni bir tane oluşturabilir ve girmeden önce yorum bırakabilirsiniz.

  Metni oluşturma akışına girdikten sonra, düğmeyi tekrar tıklamak mesajı çeşitli şekillerde “geliştirmenize” olanak tanır: resmileştirin, ayrıntılı hale getirin, kısaltın, şanslı hissedin ve bir taslak yazın. Bu, ilerlemeyi not etmek için simge darbesiyle birkaç saniye daha alacaktır.

  Bu, yeni bir yanıt oluşturacak ve zaten doldurulmuş olanı “değiştireceksiniz”.

  Bu öğleden sonra, Gmail’in Yazmama Yardım Et aracının Android ve iOS’ta Workspace Labs’e kaydolanlara geniş çapta sunulduğunu görüyoruz. Henüz Google Dokümanlar mobil uygulamalarında görmüyoruz.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba