More

  Gmail’in Ücretsiz Gösterim Zamanları aracı, takvim planlamayı basitleştirir

  Google, Gmail web istemcisinde toplantı planlamayı daha kolay ve daha hızlı hale getiren yeni bir takvim widget’ını kullanıma sunuyor.

  Bir web e-postası oluştururken, araç çubuğu sağda iki seçenekle birlikte yeni bir takvim simgesi görüntüler:

  • Etkinlik oluştur: Bu işleve daha önce “e-posta konuşma görünümünün üst kısmındaki üç nokta menüsünden” erişiliyordu. Etkinlik başlığı ve alıcılar, e-postadan önceden doldurulur. Gmail, paylaşmayı kolaylaştırmak için etkinlik özetini de e-postanın gövdesine otomatik olarak ekler.
  • Müsait olduğunuz seanslar: Bu yeni seçenek, birden çok gün boyunca birincil takviminizde nelerin ücretsiz olduğunu vurgulayarak “önerilen toplantı zamanlarını seçip ekleyebileceğiniz” takvim yan panelini açar. Alıcılar, etkileşimli bir e-posta yanıtı yoluyla önerilen zamanlardan birini seçebilecek ve bu, adlarını ve e-posta adreslerini onayladıktan sonra otomatik olarak bir takvim daveti oluşturacaktır.

  Şu anda boş zamanlar yalnızca bire bir toplantılar için geçerlidir: “Alıcı listesine birden fazla kişi dahil edilirse, etkinliğe yalnızca randevu alan ilk kişi otomatik olarak eklenir.”

  Google, toplantı zamanlarını müzakere ederken veya planlarken uzun e-posta dizilerinin alışverişini azaltarak planlamayı çok daha kolay hale getirmeyi umuyor. Bu, önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacaktır:

  • Tüm Google Workspace müşterileri ve kişisel Google Hesapları olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index