More

  Gmail’de bir e-postanın gönderilmesini iptal edebilir misiniz? mesajlar nasıl aranır

  Çok erken veya tekrar kontrol etmeden bir e-posta göndermekten daha kötü bir şey yoktur. Neyse ki Gmail’de Göndermeyi Geri Al özelliğini kullanarak bunu önlemenin yolları var. Bu kılavuz, web’de ve uygulamada Gmail’de gönderilen bir e-postayı iptal etme sürecinde size yol gösterecektir.

  Gmail başlangıçta, bir e-posta yanlışlıkla veya zamanından önce web’e gönderildikten sonra göndermeyi geri alma seçeneği sunan ilk büyük e-posta hizmetlerinden biriydi. Sayısız nedenden dolayı bu kullanışlı olabilir. Tekrar kontrol edemediğim veya hatta yanlış e-posta girdiğim birçok e-posta gönderdim. olur böyle şeyler.

  Gmail’de bir e-posta nasıl gönderilir?

  Gmail’in Göndermeyi Geri Al özelliği, tarayıcınızdaki web sürümünde veya Android ya da iOS uygulamasında çalışır. Uygulamada, özelliğin çalışması için etkinleştirilmesi gereken bir ayar yoktur. Ayarlarda bir iptal süresi belirlemenizi sağlayan web sürümü için aynı şey söylenemez.

  Hem Android hem de iOS ve tarayıcınızda şu şekilde çalışır:

  1. Test etmek için bir e-posta yazın ve tuşuna basın. gönder düğmesi.
  2. En altta Dosya’yı bekleyin indirmeyi iptal et düğme gösterisi.
  3. hemen Ona dokunun veya tıklayın.
  4. E-postayı tamamen düzeltebileceğiniz veya iptal edebileceğiniz taslak sayfaya geri götürüleceksiniz.
  gmail e-postasını göndermeyi geri al

  vuracak kadar hızlı olduğun sürece indirmeyi iptal et Uygulamadaki veya tarayıcınızdaki düğmesine basarsanız, bu e-posta gönderilen klasörünüzden asla ayrılmaz. Elbette, kaymadığından emin olmak için gönderilen klasörü kontrol edebilirsiniz, ancak bunu daha önce test etmedim.

  Göndermeme sürenizi nasıl özelleştirebilirsiniz?

  Daha önce de belirtildiği gibi, tarayıcınızda Gmail’in Göndermeme Süresi adlı bir ayarı vardır; bu, istemin kaybolmasından önceki saniye sayısını ayarlamanıza olanak tanır ve artık o e-postayı göndermeyi geri alamazsınız. İstediğiniz kadar uzun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak bu istem kaybolana kadar e-postanın gönderilmeyeceğini belirtmekte fayda var. Esasen bu, e-postanın ilk etapta gönderilmesi için birkaç saniye beklemeniz gerekeceği anlamına gelir.

  1. Masaüstünüzdeki Gmail’de Dosya’yı bulun Dişli ayarları.
  2. Vurur Tüm ayarları görün.
  3. Araştırma Göndermeyi Geri Al: İptal süresini gönderin.
  4. Süreyi 5, 10, 20 ve 30 saniye arasında değiştirin.

  Gmail uygulamasında hatalı iletileri önleyin

  Gmail uygulamasında kendiniz için de bir güvenlik ağı oluşturabilirsiniz. “Emin misiniz?” diye mesaj almanızı sağlayan bir ayar var. Gönder’e bastıktan sonra sor.

  1. Gmail uygulamasını açın ve simgesine dokunun. menü simgesi soldaki.
  2. halletmek ayarlar.
  3. Vurur Genel Ayarlar.
  4. Aşağı kaydır ve kontrol et Göndermeden önce onaylayın.

  Taslaktaki gönder simgesine tıkladıktan sonra, mesajı göndermek isteyip istemediğinizi soran bir iletişim kutusu açılacaktır. Gmail’in Göndermeyi Geri Al düğmesi kadar zarif olmasa da, istenmeyen e-postalara eğilimliyseniz harika bir ek olabilir.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here