More

  Gmail ve Google Haberler güncellemeleri, iOS 16 kilit ekranı widget’larını ekler

  Geçen hafta Chrome ve Google Drive’ın ardından Google, Gmail ve Google Haberler’de iOS 16 kilit ekranı widget güncellemelerini yayınladı.

  Gmail sürüm 6.0.220918, “şu anda gelen kutunuzda kaç tane okunmamış e-posta olduğunu görerek yeni iletilere ayak uydurmak” için yeni bir Okunmamış İletiler kilit ekranı widget’ıyla bugün App Store’da kullanıma sunuluyor. Üç boyutta mevcuttur:

  • 1×1 daire: Okunmamış sayı ve Gmail logosu
  • Dikdörtgen 2×1: Sohbetler ve boşluklar da dahil olmak üzere dökümlü okunmamış sayı
  • üst/tek satır widget’ı (zamanın üstünde)

  Geçen hafta kullanıma sunulan Google Haberler widget’ı (v5.61), En Çok Okunan Haberleri sağlar ve En Son Başlıkları Görüntülemenize olanak tanır. Gönderi, uygulamanın logosunun yanında en üstte gösterilir ve başlığın altında üç satıra kadar metin bulunur. Burada sadece 2×1 boyutu var.

  Bugünden sonra, Google Haritalar (“gerçek zamanlı trafik güncellemeleri ve tahmini seyahat süreleri” ile sık seyahatler) ve Google Arama’yı bekliyoruz. İkincisi, Google Lens’e ve sesli aramaya hızlı erişim sağlayacaktır.

  Her uygulamanın en son sürümlerine güncelledikten sonra, eklemek için kilit ekranı düzenleyicisine gitmeden önce uygulamayı bir kez çalıştırdığınızdan emin olun. Widget’lar görünmeyebilir.

  iOS için Google’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun