More

  Gmail uygulaması yeni Outlook veya Hotmail mesajlarını senkronize etmiyor

  Android ve iOS için Gmail, e-posta okumak ve göndermek için Google dışı hesaplarda oturum açmanıza olanak tanır. Gmail’de Microsoft Outlook ve Hotmail entegrasyonu şu anda bozuk.

  Bu sabah PST’den (17:10 UTC) beri, “Microsoft sunucularıyla IMAP senkronizasyonu, Gmail uygulamasında senkronizasyon sorunlarına neden olan hatalar yaşıyor”.

  Nihai sonuç, “Gmail uygulamasında Outlook veya Hotmail e-posta hesaplarına tüm cihaz platformlarında erişen müşteriler, yeni iletileri eşitleyemez.” Aşağıdaki mesajı içeren bir uyarı üçgeni ile karşılaşırlar:

  Bu klasör senkronize edilirken bir sorun oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyin.

  Google, “sorunun temel nedenini araştırmaya” devam ediyor. Gmail hesaplarında veya uygulamayı diğer hizmetler için normal bir e-posta istemcisi olarak kullanmanın diğer durumlarında sorun yok. Etkilenen kullanıcılar yalnızca Outlook uygulamasını kullanabilir.

  Güncelleme 20:27 UTC:

  Mühendisliğimiz tarafından şimdiye kadar yapılan soruşturma, herhangi bir Gmail uygulaması kimlik doğrulama sorunu ortaya çıkarmadı ve temel nedeni bulmak için daha fazla araştırma yapmaya devam ediyoruz.

  Güncelleme 21:03 UTC:

  Mühendislik ekibimiz şu anda bir IMAP e-posta eşitleme sorununu araştırmak için Microsoft ekibiyle ortak çalışıyor.

  Güncelleme 23:54 UTC:

  Güncelleme: Microsoft ekibi, Gmail dışındaki diğer büyük posta sağlayıcılarının da Microsoft’un IMAP sunucusuyla senkronize olamadığını kabul etti. Bu konu üzerinde çalışıyorlar.

  Son 23 Şubat 02:57 UTC:

  IMAP kullanılırken Gmail’in Microsoft sunucularıyla senkronize edilmesiyle ilgili sorun artık çözüldü. Sorunu çözerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index