More

  Gmail, paket ve teslimat takibini gelen kutunuzda doğrudan görüntüler

  Tatil alışveriş sezonu öncesinde Gmail, paket izleme ve teslimat bilgilerini anında ekliyor.

  E-posta/sipariş bir takip numarası içeriyorsa, Gmail görüntülenebilir bilgileri doğrudan gelen kutusu görünümünde konu satırının hemen altında görüntüler. Bir simgenin görüntülenmesi ve yeşil renkte görünmesi, tahmini varış tarihinin yanı sıra “Ücret oluşturuldu”, “Yarın geldi” ve “Bugün teslim edildi” gibi durumları içerebilir.

  E-postayı açtığınızda resim önizlemesi, ürün adı ve teslimat bilgileri içeren bir özet kartı alırsınız. Ayrıca, doğrudan Paketi İzleme ve Sipariş Ayrıntılarını görme kısayollarını içeren bir sipariş durumu zaman çizelgesi olacaktır. E-postalar arasında gezinmek ve kartın tutarlı bir biçimde göründüğünü görmek çok güzel olurdu.

  Google, Gmail’in “paket takibinin ABD’deki çoğu nakliyeci tarafından kullanılabileceğini” ve önümüzdeki haftalarda Android ve iOS için kullanıma sunulacağını söylüyor. “Önümüzdeki aylarda” internete düşecek.

  Kullanılabilir olduğunda, abonelik gelen kutunuzun üst kısmında bir “Paketinizi Gmail’de Takip Edin” kartı alacaksınız. Herhangi bir zamanda devre dışı bırakılabilir.

  “Önümüzdeki aylarda”, Gmail proaktif olarak bir gecikme derecelendirmesi gösterecek ve hiçbir anı (veya paketi) kaçırmamanız için e-postayı gelen kutunuzun en üstüne getirecek. “

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here